Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Wygląd piersi

Data utworzenia : 2013-04-02 12:20 | Ostatni komentarz 2013-12-13 21:35

Nikodem31

7920 Odsłony
19 Komentarze

Mój problem polega na wielkości piersi jedna lewa jest wielkości brzoskwini a 2 przypomina mniejszego melona a z obu je tak samo zastanawiam sie czy juz tak zostanie no i rozstępy tez coś nieprzyjemnego ;/

2013-12-13 21:35

ja mam takiej samej wielkosci piersi, przy karmieniu skoczyly mi o rozmiar wiecej i nie mam zadnych rozstepow, po karmieniu piersi wygladaja normalnie ;) nie mialam nigdy wielkich wiec obwisle nie sa :)

2013-12-12 22:21

Witam ja mam podobny problem ale wiem że nic złego się nie dzieje bo już przerabiałam taka sytuacje z pierwszym synkiem, po zakończeniu karmienia wszystko wróciło do normy, ale piersi mi zmalały.

2013-04-14 10:06

No niestety jędrności i sprężystości to im brakuje. Moje ładnie prezentują się tylko przed karmieniem, bo po nie jest juz tak fajnie. A co do tego skoku rozmiarowego, to ja miałam go tylko w okresie nawału. Klasycznie piersi urosły tak o jeden rozmiar. Ale jak zaskoczył mnie nawał to różnica była ogromna.

2013-04-13 09:53

Mnie nie urosły do mocno imponujących rozmiarów, raptem z B do D doskoczyłam, więc rozstępów nie mam. Ale widzę, że piersi straciły na sprężystości i dziś są takie sobie ;p

2013-04-11 23:10

No i właśnie moja siostra ma takie piersi, po tym jak karmiła synka prawie trzy lata. Mama zawsze jej dokucza, ze jest jak wydojona koza;) Ale my mamy z mamą i siostrami mamy takie fajne stosunki, ze mówimy sobie różne śmieszne rzeczy i żadna się nie obraża. A co do kondycji piersi to i ja mam rozstępy, co prawda delikatne, ale są. Potrzeba było kilku dni, bo najbardziej załatwił mnie ten nawał. Z dnia na dzień moje piersi z rozmiaru C urosły do E albo jeszcze lepiej. I bolały tak, że nie w głowie mi było jakiekolwiek smarowanie. No wiec pojawiły się siateczki, na szczęście stosunkowo niewielkie. Wiadomo bez stanika nie wygląda to wszystko najlepiej, szczególnie po karmieniu. Ale mi i mojemu mężowi to jakoś nie przeszkadza. Zawsze mogłam nie mieć nic;p Teraz mamy takie piękne biustonosze, że zawsze można sobie pomóc. Bo w cudowna moc balsamów i kremów niestety nie wierzę:)

2013-04-11 20:59

Ja też mam dwie różna i o dziwo ta mniejsza dawała więcej mleka maluszkowi, a przynajmniej tak mi się wydaje hihi. Z rozstępami może być trudno, ja się tylko martwię, że będą strasznie oklapnięte. Znajoma karmiła synka bardzo długo do około 4 roku i bardzo się żali, że syn "wypił jej piersi" i nic jej nie zostało. Warto zadbać o nie choćby dla włsanej satysfakcji no i małżonka :)

2013-04-11 17:00

ja mam takie same! ale rozstępy są okropne! mimo wklepywania masę kremów i tak sie zrobiły i zostały! ale dla mego męża to nie przeszkadza więc i dla mnie nie! ale czasami myśle że poszłabym do plastyka aby je naprawił :)

2013-04-09 18:55

Ja również mam jedną troszkę większą od drugiej;p Widzę, że dość dużo kobiet spotyka ta przypadłość:)