Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1145 Wątki)

KARMIENIE PIERSIĄ A OPALANIE

Data utworzenia : 2015-07-23 01:53 | Ostatni komentarz 2016-01-18 17:05

Iza.Ambrozy

6992 Odsłony
110 Komentarze

Dziewczyny drogie, czy podczas karmienia korzystałyście z kąpieli słonecznych :) ? Opalałyście się swobodnie, unikałyście słońca a moze korzystałyście z solarium? Pierwszy raz w życiu jestem nieopalona :) każdego lata bylam a teraz unikam nadmiaru słońca w związku z karmieniem.

2015-07-23 15:28

Powiem Wam szczerze, że ja nawet tego nie analizowałam wychodząc na słońce, lubię z niego korzystać w umiarkowany sposób, córkę karmię nadal i żadnych niepokojących objaw nie dostrzegłam dotychczas.

2015-07-23 11:15

Opalać się można. Nie wyobrażam sobie, żebym miała przez 28 miesięcy unikać słońca. Niedawno wróciliśmy z wakacji nad morzem, oczywiście opalałam się. Mleko nadal było dobre, synek pił moj pokarm chętnie.

2015-07-23 08:52

Sama byłam parę razy w solarium przed latem żeby trochę nabrać koloru i nie wyskakiwac z bladymi nogami chociaż by później a też karmie piersią. Także solarium czy słonko prosto z nieba nie szkodz ma mleko raczej nie zmieni jego składu czy coś wszystko oczywiście w granicach rozsądku i odpowiednio się zabezpieczyć a promienie UV nie będą straszne :-)

2015-07-23 08:00

Nie ma żadnych przeciwskazań z korzystania z solarium czy słoneczka. Uważaj tylko żeby na solarium żeby ochronić sutki ponieważ jest tam bardzo wrażliwa skóra, w razie poparzeń mogą bardzo boleć podczas karmienia.

2015-07-23 07:09

Pewnie że można się opalać jak i na solarium tak i na słońcu (nic Ci nie skiśnie :P ) tylko zawsze z umiarem :) i najlepiej z lekkim filtrem. Nie ma żadnych przeciwskazań.. przynajmniej ja nie znam. A słoneczko jest dobre bo wytwarza witaminke D3 którą Ty także potrzebujesz.

2015-07-23 02:44

nie wiem czemu unikać słońca?? Własnie przez wzgląd na witamię D powinno sie wystawiać siebie na słońce :) Choć słyszałam jak jakaś babcia mowiła, że mleko mi skiśnie w piersiach jak bede na słońcu - ale dla mnie to bujda :)