Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Problem z laktatorem LOVI

Data utworzenia : 2015-07-10 10:52 | Ostatni komentarz 2017-01-04 21:52

edycja123

13421 Odsłony
18 Komentarze

Witam zakupiłam ostatnio laktator elektryczny firmy Lovi i nie wiem dlaczego ale nie ściąga mi tyle pokarmu co ręczny laktator Avent. Wszędzie gdzie czytałam opinie o Lovi, wszystkie kobiety chwalą go że szybko ściąga i dużo pokarmu a u mnie po 10 minutach mam marne 30 ml. Chcę podkreślić że recznym Avent potrafie z obu piersi w dość krótkim czasie ściagnać na raz od 90 do 120 ml. Proszę o pomoc bo nie wiem czy robie coś źle czy może laktator elektryczny nie działa poprawnie. Czy któraś z Was miała taki problem albo potrafi coś podpowiedzieć co zrobić? Z góry dzięki za rady.

2015-07-10 11:53

Ale laktator działa bo mi ściąga tylko że mało i długo a według opini powinien ściągać szybko i dużo pokarmu. Mleko mam napewno bo ręczny jak już pisałam wyżej potrafie ściągnąć koło 100 ml w krótkim czasie więc nie wiem o co chodzi i nie mam się kogo zapytać, szkoda mi tylko wydanej kasy ;(

2015-07-10 11:34

A czytałaś w sekcji opinie testerów o tym laktatorze. http://lovi.pl/pl/forum/17/654 Tam chyba nienormatywna miała problem z dokręceniem wszystkich elementów po czym laktator zaczął działać i poprawnie ściągał pokarm.