Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Biżuteria z mleka kobiecego

Data utworzenia : 2015-06-09 09:01 | Ostatni komentarz 2017-08-22 13:37

AgnieszkaE-1976

3394 Odsłony
25 Komentarze

Cześć dziewczyny! Właśnie natknęłam się na artykuł dotyczący robienia biżuterii z mleka kobiecego. Kobieta oddaje odciągnięty pokarm w pojemniczku, a "artystka" przetwarza go w jakąś masę i robi biżuterię. Według mnie to przesada, ale co Wy o tym sądzicie? Czy któraś zdecydowałaby się na taka "pamiątkę"?

2017-08-22 13:37

Powiem szczerze, że nigdy o czymś takim nie słyszałam. I zgadzam się z Akone. Bardziej to kolejny biznes niż jakiś sentyment. Cena poraża, a ja sama chyba nie chciałabym, a na pewno nie marzyłabym o czymś takim. Bez przesady.

2017-08-15 22:44

Jak dla mnie to porostu żerują takie ceny..... osobiście bym nie chciała. Mleko to mleko powinno mieć zastosowanie takie dla jakiego natura stworzyła :) a to trochę wymyslanie już

2017-08-15 22:27

A ja pierwsze słysze o takim czymś ,,,,i szczerze powiedziawszy chyb abym nie chciała...tak jak Akone napisała mleko to mleko więc niech służy do tego do czego zostało stworzone..... A ludzie już tez nie maja co wymyślać....tak wymyślają jak nie dla dzieci to dla matek i tak z tych rodzin te pieniądze ściągają...ale każdy jest dorosły swoje zdanie ma ;)

2017-08-15 22:09

A ja uważam, ze jak ktoś chce to jasne że może mieć taką biżuterię a czy sama bym chciała?? Szczerze nie wiem...

2017-08-15 11:42

No to super sprawa zawsze jakiemuś maluszkowi się przyda ale niestety mało jest takich banków mleka tzn nie w każdym mieście niestety.

Konto usunięte

2017-08-13 09:29

Dla mnie to jest bardzo niezrozumiałe I uważam że wszystko powinno służyć do tego Do czego jest przeznaczone. Jeśli mamy za dużo mleka to oczywiście można ją oddać dla innych mam do banku mleka

2017-08-11 23:11

To by było okej gdyby cena też była jeszcze w miarę a na ten moment to wygląda jak bazowanie na tym że kupią to matki tak czy tak

2017-08-11 15:46

Mnie się niektóre rzeczy z mleka podobały ale cena mnie zraziła. Jest to fajny pomysł, na pewno kontrowersyjny, ale skoro kobiety kupują to czemu tego dalej nie ciagnąć. Taka np bransoletka może być piękna pamiątka. Ja mam tylko zdjęcia i wspomnienia, ale bransoletka mogłaby być dopełnieniem takiego czasu z dzieckiem.