Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1163 Wątki)

Mała waga dziecka

Data utworzenia : 2015-05-19 14:23 | Ostatni komentarz 2015-12-09 09:51

S.Miaskowska

3779 Odsłony
36 Komentarze

Hej Moja córeczka ma prawie rok i 4 miesiące. Jej waga jest niska bo waży lekko ponad 8 kg. Wyniki wszystkie ma b.dobre. Karmiona jest piersią ( oczywiscie inne pokarmy jak zupki, kaszki + mleko modyfikowane, kartofelki, mięsko,chlebek itp.) również dostaje. Rozwija się bardzo dobrze. Czym jest to spowodowane ? czy mam się martwić ? niektórzy mówią że ma to po mnie (ja również jestem b.szczypła) proszę o pomoc.

2015-05-20 11:21

jesli dziecko ladnie zjada to co mu podajesz to nie ma powodu do strachu czy zmartwien...moj syn ma 9 miesiecy i ledwo 9 kg.tez sie martwilam ale jednak nie ulewa czesto, duzo sie porusza i skacze no i zjada sporo wiec nie zagladzam go. po prostu spala wszystko w ruchu albo ma to po tatusiu...

2015-05-19 18:28

Jak sama zauważyłaś także jesteś szczuplutka:) Skoro wyniki sa wyśmienity małej to ja bym się niczym nie martwiła. Mówisz, że karmisz piersią :) Zauważ , że podczas ssania dziecko zużywa również dużo energii :)) Jak mała ma dobrą przemianę materii to się nastaw, że będzie miała wokół siebie dużo adoratorów:)) Same plusy :) Dla niej oczywiście ;) hehe :)) Nic się nie martw. Grunt że robisz kontrole u pediatry. Pediatra na pewno by Ci coś zasugerowała gdyby zauważyła, że coś się dzieje niedobrego :) Pozdrawiam :)

2015-05-19 15:49

Mój synek jest w podobnym wieku i jest również szczuplutki (ok 10 kg). Jeśli ładnie je, wyniki w porządku to ja bym się nie martwiła. Może po prostu po pani będzie szczuplutka :) Mój mąż w dzieciństwie tez ponoć był szczuplutki i tak samo jest z synkiem :) A konsultowała się Pani z pediatrą?? Może warto sprawdzić też jak sytuacja wygląda w siatkach centylowych.

2015-05-19 15:14

Jeseli wszystkie wyniki ma b. dobre a pediatra nie widzi w tym nic zlego to nie ma czym sie martwic. A jak rozwija sie super prawidlowo to tym bardziej wszystko jest wporzadku;). A corka je normalnie posilki? Widocznie ma taka tendecje do malenkosci. Jedni sa duuuzi inni sa mniejsi. Moj synek tez nie przybiera ksiazkowo i jest mniejszy niz rowiesnicy badajia tez ma bardzo dobre a i rozwija sie tez moim zdaniem i zdaniem pediatry dobrze;) wiec niczym sie nie martw;) obserwuj coreczke nadal wagowo i rozwojowo i niech coreczka bedzie pod czujnym okiem pediatry;)