Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Karmienie, a preparaty z żurawiną

Data utworzenia : 2015-03-20 10:43 | Ostatni komentarz 2015-03-25 19:13

Konto usunięte

17087 Odsłony
12 Komentarze

Nie natknęłam się na taki wątek, a mianowicie czy przy karmieniu piersią można zażywać preparaty z żurawiną? Miewam problemy z zapaleniami pęcherza i zastanawiam się czy mogłabym profilaktycznie co jakiś czas brać takie specyfiki, żeby uniknąć antybiotyków.

2015-03-21 10:15

Dziękuję bardzo za poradę:) moja wiedza znowu jest bogatsza, a jako początkująca mama uczę się wszystkiego i pytań jest zawsze wiele...

2015-03-21 09:40

Biedronka86 w okresie ciąży jak i zarówno laktacji można przyjmować suplementy zawierające żurawinę jak i spożywać ją w formie suszonej czy soku, ponieważ jest ona całkowicie bezpieczna Nie ma żadnych doniesień naukowych mówiących o jej negatywnym wpływie na malucha, natomiast za jej spożywaniem przemawiają liczne korzyści wynikające z jej właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwinfekcyjnych, stanowią także cenne źródło błonnika i witamin,..także każdej z nas zapewne przyda się skorzystać z jej właściwości.

2015-03-20 21:14

Ja zarówno w ciąży jak i po porodzie od czasu do czasu jem suszoną żurawinę lub naturalny sok z żurawiny ( kupisz w niektórych hipermarketach lub sklepach zielarskich) dodaję do herbaty. Podczas ciąż miałam problemy z infekcjami, zapaleniem pęcherza i moja ginekolog powiedziała że śmiało mogę żurawinę jeść.

2015-03-20 17:58

Biedronka mi osobiście wydaję się, że nie ma żadnych przeciwwskazań, a pytałaś lekarza?