Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Płacz podczas karmienia

Data utworzenia : 2015-03-12 17:24 | Ostatni komentarz 2015-03-25 19:09

konto usunięte

4205 Odsłony
26 Komentarze

Mam problem z córką a dokładniej z jej jedzeniem. Córka ma 13 tygodni w ciągu dnia jak ją karmię to przez pierwsze 4-5 minut jest spokój i grzecznie je, ale potem zaczyna się wierzganie nogami, odpychanie się, ciągnięcie zassanej piersi, i płacz. Może to śmieszne ale wtedy wstaje i kucam z malutką, trochę się uspokoi ale na chwilkę, albo przytulam ja w pozycji pionowej i też się uspokaja jednak po ponownym przystawieniu sytuacja się powtarza possie chwilkę i na nowo płacz. Łącznie karmię ja kolo 6-7 minut, wszyscy mi mówią żebym się zastanowiła bo może mam pokarm mało wystarczający, jednak mała przybiera dobrze nawet według pediatry trochę za dużo. Dodam jeszcze że w nocy jak karmię mała na pół śpiąco nie mam tego problemu, a od czasu do czasu jest karmiona moim mlekiem ale z butelki ponieważ studiuję(zwracam uwagę na smoczki które nie zaburzają odruchu ssania).

2015-03-25 19:09

Aga pocieszę Cię że przed utratą pokarmy moja w ogóle nie chciała ssać cyca

2015-03-25 17:09

Trochę mi smutno bo wszystkie dzieciaki od znajomych się uspokajają przy cycku a moja zawsze coś marudzi:( ale może taki jej urok;)

2015-03-23 19:13

moja też coś dzisiaj zniesmaczona była przy dwoch karmieniach i musiała się troszkę napłakać zanim zjadła

2015-03-22 12:52

Ja juz byłam u lekarza z tym problemem. Jak brzuszek jest miękki to lekarz nic nie poradzi. Każe tylko podawać probiotyki i tyle. Mój pediatra powiedział ze taki urok mojej córki i nic nie dał na te płacze i prezentacji przy karmieniu.

2015-03-21 12:43

to chyba będzie najlepsze rozwiązanie, trzymam za was kciuki!

2015-03-20 21:25

Poobserwuje w weekend a ja sie nic nie poprawi to pojdziemy do lekrza...

2015-03-20 18:49

bączki puszcza to dobrze, mój mały swintuszek ciągle puszcza jak jest karmiony;) ale jej wyjatkowo wolno ;) może skonsultuj się z lekarzem/?

2015-03-20 18:37

Eh ja już nie wiem są momenty że zje bez problemu i nie płacze, ostatnio musiałam do szkoły jechać i tak na szybko się zbierałam że nie zdążyłam za dużo pokarmu odciągnąć, więc mamie zostawiłam mleko modyfikowane żeby ją trochę dokarmiła (podobno jej nie smakowało to mleko bo się krzywiła). Ale dzisiaj to jest jakich horror, od rana się męczmy bo nie chce ciągnąć cycka nawet za bardzo butelki nie chciała jak jej odciągnęłam pokarm, długo mamlała ja w buzi aż w końcu zaczęła ciągnąć(godzina 13), o 16 nie chciała jeść wcale o 17 tak samo dopiero jak na chwilkę zasnęła to o 18 ją na śpiocha nakarmiłam.... Zauważyłam tylko że jak popłacze to też bączki puszcza, mimo że jej daje codziennie sab simplex (może nie zawsze jej pomaga) już sama nie wiem...