Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Karmienie piersią podczas ciąży

Data utworzenia : 2015-03-02 14:05 | Ostatni komentarz 2016-06-06 14:52

Redakcja LOVI

6262 Odsłony
19 Komentarze

Czy wiadomość o ciąży oznacza, że musisz zrezygnować z karmienia naturalnego? Czy podawanie piersi starszemu dziecku jest bezpieczne dla rozwijającego się w Twoim brzuchu Maluszka? A może za bardzo nadwyręży Twój organizm? Na te oraz inne pytania dotyczące karmienia piersią podczas ciąży znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.

2015-04-22 18:54

Tak na prawdę nie ma przeciwwskazań do zakończenia karmienia jak jest się w ciąży, to też zależy od kobiety, jej wagi, wyników badań - mojego synka karmiłam prawie do dwóch lat, jak byłam w pierwszym i drugim miesiącu ciąży to jeszcze go karmiłam, lekarz mi powiedział, że w moim przypadku lepiej zakończyć karmienie z dwóch powodów. Po pierwsze w mleku i tak już nie ma składników odżywczych, a po drugie moja waga nie była zbyt wysoka jak zaszłam w drugą ciąże (50kg) i lekarka bała się, że nie utrzymam ciąży, poza tym mam nadczynność tarczycy, przy której i tak chudnę... Wszystko zależy od stanu kobiety, czasami lepiej przestać karmić.

2015-03-03 00:22

W szpitalu po porodzie leżałam z dziewczyną która karmiła synka dwu letniego do dnia pójścia na porodówkę. Byłam zdziwiona ze tak długo karmiła, a teraz jeszcze przed nią kolejne miesiące karmienia. Podziwiam ją.

2015-03-02 14:07

ja przed zajściem w ciążę skończyłam karmić, odstawiłam małą od piersi i do 2 tygodni zaszłam w ciążę...lekarka do której chodziłam kazała mi przestać karmić, jeśli będę chciała zajść w kolejną ciążę, żałuję że nie trafiłam wcześniej na ten artykuł, pewnie karmiłabym córkę dłużej...