Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Karmienie piersią podczas ciąży

Data utworzenia : 2015-03-02 14:05 | Ostatni komentarz 2016-06-06 14:52

Redakcja LOVI

6269 Odsłony
19 Komentarze

Czy wiadomość o ciąży oznacza, że musisz zrezygnować z karmienia naturalnego? Czy podawanie piersi starszemu dziecku jest bezpieczne dla rozwijającego się w Twoim brzuchu Maluszka? A może za bardzo nadwyręży Twój organizm? Na te oraz inne pytania dotyczące karmienia piersią podczas ciąży znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.

2015-07-13 12:21

Manndarynko, a czemu tylko dwa miesiące? Nie było już pokarmu czy źle się czułaś, bo mnie to bardzo interesuje?

2015-07-13 11:38

Karmiłam dziecko będąc już w ciąży, ale to nie trwało zbyt długo, bo chyba nie całe dwa miesiące. Tak na prawdę nie ma przeciwwskazań by nie karmić dziecka będąc w ciąży. Dziecko w brzuszku będzie się prawidłowo rozwijało, bardziej może cierpieć mama bo to właśnie mamie osłabia się organizm a dziecko, bo dziecko zabiera nam to czego potrzebuje a potem nam tego brakuje (ale mi sie zrymowało:-) Tak jak rozmawiałam z Panią doktor - bardzo wazne jest aby uzupełniać niedobory wapnia. Kobieta która karmi powinna spożywać ok. 1300 mg wapnia dziennie a mineralizacji wapnia – i wielu innych procesów w organizmie – niezbędna jest też witamina D. Kolejne to preparaty z kwasem DHA (Teraz nawet przy wypisie ze szpitala w karcie informacyjnej jest zalecenie aby brać witaminy z kwasem DHA, jeszcze dwa lata temu nie miałam takiej informacji, chociaż powinna być przyjmowana) Podobno bardzo dobre są produkty z serii OmegaMed bo są dobrze przyswajalne przez nasz organizm

2015-07-13 10:44

2015-07-13 09:32 Czy sa tutaj dziewczyny ktore karmiły piersią będąc w ciąży? Co myślicie o suplementacji w tym okresie? Jeśli tak to jakie witaminy dla kobiet w ciąży czy raczej karmiących? I jak to jest z tym mlekien dostosowuje sie ono do potrzeb starszego dzieciaczka czy młodszego?

2015-07-01 22:30

Bardzo fajny artykuł :) Właśnie ostatnio zastanawiałam się na tym jak to jest zajść w ciąże i karmić drugie dziecko.

2015-07-01 21:31

Nie uważam żeby to było głupota właśnie w poprzednim wątku zastanawiałam się jak to jest z tym kamieniem i ciąża a tu proszę nawt jest taki wątek nie szukałam :-( tylko też mam obawy co do tego czy np zbyt niską waga nie będzie przeciwwskazańem do tego. Wszystkiego się zapewne dowiem z czasem jeszcze na te chwile nie planuję ciąży ale za jakiś czas ok rok :-))))

2015-07-01 21:13

Widzę że jest sporo kobiet które zamierzają zajść w ciąże karmiąc;) Super bo na razie każdy moją decyzje komentuje jako głupotę.... Mam nadzieje że uda mi się zajść w ciąże mimo karmienia (często jest jak na złość;() i karmić moje dwa brzdące....

2015-05-15 23:32

Jaki fart, że trafiłam na ten artykuł. Chciałabym zajść w drugą ciążę, ale karmię jeszcze swoje pierworodne. Obawiałam się pozbawić dziecko tak nagle piersi i tej szczególnej bliskości a tu proszę można. Bardzo dziękuję Lovi.

2015-04-29 10:56

Ja planuję drugą ciążę i również chcę dalej karmić mojego synka i mam nadzieję, że mi się to uda:)