Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Karmienie piersią a zajęcia fitness

Data utworzenia : 2015-02-11 22:05 | Ostatni komentarz 2015-02-12 19:57

klio69

2156 Odsłony
10 Komentarze

Ostatnimi czasy dość mocno uaktywniłam się w kwestii zajęć fitness i dziś usłyszałam, że powinnam po takich zajęciach przez godzinę nie karmić swojej córki, gdyż mleko może jej nie smakować..Dotychczas nie stosowałam się tej teorii i zazwyczaj po powrocie marudną córkę dostawiałam do piersi której nie wypluwała-także mleko raczej jej smakowało.. Czy ta przerwa jest wymagana? Czy mleko podane bez zachowania przerwy może jej zaszkodzić?

2015-02-12 19:57

Dzięki dziewczyny za porady w tym temacie :) rozwiałyście moje wątpliwości. Zaczęłam ćwiczyć po 2 ms po cc początkowo Chodkowską w domu, a od stycznia zaczęłam chodzić na fitness, dojazdy w to nie wchodzą bo klub znajduje się 10min pieszo od mojego miejsca zamieszkania.

2015-02-12 17:51

ja mysle, ze nie ma przeciwskazan, jak tylko dbasz o higiene po treningu to niczym innym nie musisz sie martwic;) ja chodzilam na gimnastyke i karmilam po tym normalnie synka

2015-02-12 17:03

Ja ćwiczę codzienne i jeśli mała jest głodna to po przeplukaniu piersi normalnie jej podaje nawet w czasie ćwiczeń . Już dłuższy czas i nic nie dzieje: )

2015-02-12 16:50

Ja zaczęłam ćwiczyć jakieś 2 miesiące od porodu ponieważ miałam trochę do zrzucenia niestety. Nigdy nie zauważyłam by z mlekiem było coś nie tak, dziecko zawsze chętnie jadło i się najadało także chyba to nie ma większego znaczenia.

2015-02-12 14:43

Ćwiczenia raczej nie powinny wpłynąć na smak mleka. Jeśli dziecku na przykłąd to mleczko nie będzie smakowało to zawsze możesz je nakarmić przed ćwiczeniami, a to po ćwiczeniach odciągnąć i wylać. Ale myślę, że czegoś takiego nie będziesz musiała robić.

2015-02-12 11:57

Jak ktoś jest zdeterminowany to ćwiczenia w domu są dobrą opcją, raz oszczędzamy na czasie - dojazdy do klubu, a dwa nic nie kosztują. Ja słyszałam taką opinię, że po intensywnym wysiłku fizycznym, mleko może się zważyć....

2015-02-12 04:33

Ja jestem 2 miesiące po cc i jeszcze boje się ćwiczyć. A po za tym na razie nie ma mi kto zostać z mala wiec wyjścia musze odłożyć na inny czas. Pozostają ćwiczenia w samotności w domu.

2015-02-12 02:17

Ja jestem 3,5 miesiąca po cc i chodzę na zumbe mój lekarz nie miał nic przeciwko . Często karmię córkę po zajęciach i nie zauważyłam , żadnych problemów z ssaniem . Nawet nie pomyślałabym , że trzeba by zrobić jakąś przerwę , no bo co mogło by być szkodliwego w mleku po ćwiczeniach ??