Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1136 Wątki)

Synek odrzucił moją pierś!

Data utworzenia : 2015-01-21 09:36 | Ostatni komentarz 2015-01-21 21:59

aaasik1

2155 Odsłony
3 Komentarze

Witam, jestem przerażona, synek odrzucił moją pierś. Synek ma prawie 8 msc, karmię go piersią, teraz też doszła zupka i kaszka (łyżeczką), ale podstawą zawsze była pierś. Teraz mały ma ospę, choć znosi ją bardzo dobrze. Nie mam pojęcia, co się stało. Daję mu gorzkie tabletki od wirusów i zazwyczaj dawałam mu zapić moim mlekiem na łyżeczce, a ostatnio 2 razy z rzędu dałam mu zapić mleko bezpośrednio z piersi, ale mimo to, potem normalnie zjadł jeszcze piersi przed snem, a w nocy już nie wziął. Dziś mija drugi dzień, a on nawet nie weźmie piersi do ust. Alleluja, nauczył się pić z butelki moje mleko, więc tak cały dzień się bujamy między butelkami, wyparzaniem, laktatorem, zgrozaa, co robić?? Miałyście coś takiego? Czy jest nadzieja, że jeszcze weźmie moją pierś?

2015-01-21 21:59

kropka010, u nas sie udało, ufffffffffff! równo 2 doby minęły bez piersi, potem też na spokojnie, bawiłam się, przytulałam go i zaczynam dawać mu cycucha, on oczywiście jakoś tak jakby chciał się odwracać, a ja pocisnęłam, żeby mu trysnęło po buzi, ze to słodkie mleko i wziął :) i je, cały czas :) także walcz, próbuj, staraj się zachować spokój, choć wiem, ze to trudne.

2015-01-21 20:29

Dziecko jedzące w dzień posiłki stałe pierś będzie brało tylko przed snem i rano jak się obudzi. Ale jeśli nie chce jej wcale to nie można też dziecku wpychać jej na siłę, bo wtedy się jeszcze bardziej zrazi. Spróbuj podać ją dziecku podczas snu, wtedy nie będzie wiedziało czy pije z butelki czy z piersi i prawdopodbnie napije się mleczka.

2015-01-21 20:16

Aaasik mam ten sam problem - walczę z moją małą już od kilku dni. nic nie działa jak próbuje jej dać jak jest głodna to odwraca buzię i wrzeszczy, jak do buzi włożę butelkę przestaje - a teraz ma jeszcze anginę więc bardzo mi zależy aby właśnie mojego mleka jadła jak najwięcej, niestety odmawia całkowicie. Zwróciłam uwagę, że od kiedy zaczęłam wprowadzać większe ilości stałego jedzenia coraz mniej chciała piersi i doszło do tego , że jej teraz nie chce wcale. Też cierpie z tego powodu