Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1141 Wątki)

9 godzin bez karmienia

Data utworzenia : 2015-01-17 13:46 | Ostatni komentarz 2015-02-28 22:40

andzianecia

3886 Odsłony
28 Komentarze

Moja córeczka ma obecnie 8 tygodni. Zdarzyło się jej już kilka razy, że przesypia w nocy 9 godzin, albo 8. Problem jest w tym, że jak już po tylu godzinach przystawię ją do piersi, to je bardzo łapczywie i zaraz po zjedzeniu mleko z powrotem z niej wprost chlusta. Bez różnicy czy ją wezmę do odbicia czy nie, zawsze to samo. A później nie mogę z nią dojść do ładu, co chwilę jest głodna, a tak to normalnie je co 2 godziny w dzień, a w nocy budzi się dwa razy. Czy któraś już przechodziła coś takiego ze swoim dzieckiem?

2015-01-17 19:32

Patrycja właśnie też o tym myślałam, tylko jak na nią patrzę to mi jej szkoda przerywać, ale chyba muszę spróbować, bo tak to i tak z jej jedzenia nic nie ma, bo praktycznie ile zje tyle jej wyleci

2015-01-17 19:28

Moja córcia też potrafiła od maleńkiego przespać ładnych parę godzin bez budzenia się na jedzenie. Wstawałam do niej w nocy i tak jak napisała Zofia karmiłam ją na śpiocha. Jeżeli będziesz miała z tym problem, to możesz jeszcze spróbować podczas tego porannego karmienia częstego odbijania podczas jedzenia. Jak malutka je bardzo łapczywie to wyciągaj jej co jakiś czas pierś z buzi, odbij ją i tak cały czas aż się porządnie naje.

2015-01-17 19:23

Ona nie je na śpiocha, próbowałam ją przystawiać, ale ona wcale nie ssie, a jak ją wybudzam to później mi nie śpi ze 2 godziny. Pytałam pediatrę czy mam ją wybudzać na karmienie, powiedziała że nie bo córcia dobrze przybiera, a nawet za dobrze i mam jej dać spać, że skoro nie jest głodna to się nie budzi.

2015-01-17 18:13

Andzianecia, spróbuj nakarmić córcie na tzw. "śpiocha". Przystaw ją do piersi mimo, że się nie przebudzi na jedzenie. Weź ustaw sobie budzik i spróbuj ją nakarmić. Jeśli będzie Wam wygodniej i lubicie taką pozycje, to możesz ja po prostu przystawić do piersi w pozycji leżącej, kładąc się z nią do łóżka. Powinna na spokojnie wypić tyle, żeby rano nie być głodna. Jeśli nadal będzie rano piła łapczywie to karm ją dwa razy w nocy lub nawet co 3 godziny. Pozdrawiam :)