Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1141 Wątki)

9 godzin bez karmienia

Data utworzenia : 2015-01-17 13:46 | Ostatni komentarz 2015-02-28 22:40

andzianecia

3885 Odsłony
28 Komentarze

Moja córeczka ma obecnie 8 tygodni. Zdarzyło się jej już kilka razy, że przesypia w nocy 9 godzin, albo 8. Problem jest w tym, że jak już po tylu godzinach przystawię ją do piersi, to je bardzo łapczywie i zaraz po zjedzeniu mleko z powrotem z niej wprost chlusta. Bez różnicy czy ją wezmę do odbicia czy nie, zawsze to samo. A później nie mogę z nią dojść do ładu, co chwilę jest głodna, a tak to normalnie je co 2 godziny w dzień, a w nocy budzi się dwa razy. Czy któraś już przechodziła coś takiego ze swoim dzieckiem?

2015-02-28 22:40

Moje też coraz mniej chlusta, chyba po prostu przeszlyśmy dojrzewanie układu pokarmowego i teraz bedzie juz tylko lepiej:)

2015-02-28 16:18

bardzo dobrze że to się skończyło, bo już myślałam że będę z nią musiała po jakiś lekarzach jeździć, ale teraz już mamy spokój, mało kiedy jej się uleje, a chlustania już nie ma wcale

2015-02-28 16:05

To dobra wiadomość że skończyło się chlustanie" Niech dalej zdrowo rośnie. Moje skończyło 3 miesiące i od pólnocy do rana wstaje 2-3 razy na jedzenie.

2015-02-28 08:20

Masz rację, że mam zdrowe dziecko :) teraz już je normalnie wybudza się 2 razy w nocy na pierś i już od jakiegoś czasu skończyło się chlustanie, to mnie trochę martwiło, ale na szczęście już tego nie ma...mała ma 3 miesiące i jest zdrowym i dużym dzieckiem :)

2015-02-28 00:40

Cyli masz po prostu zdrowe dziecko, ktore szanuje sen mamy. nic tylko się cieszyć. Nie ma więc sensu wybudzac. co do chlustania jest go u mnie wyrażnie mniej, 4 miesiąc. Myślę, ze wszystko to wynik niedojrzałości ukladu pokarmowego.

2015-01-24 03:16

donnavito mała dobrze przybiera, a nawet bardziej niż powinna, dlatego też lekarz kazał jej nie wybudzać. W dzień je co 2 godziny, czasem jak śpi to zdarzy się co 3 lub 4. Nie ma żółtaczki, ona wcale nie była naświetlana, bo nie było takiej potrzeby.

2015-01-24 01:04

Moje dziecko tak ma i w nocy własciwie sie nie budzi, co ogólnie jest super, zaczął spać tak długo juz po 1 .miesiącu, w dzień je co godzinę. Nie karmie na śpiocha, bo wtedy krztusi sie lub chlusta. Rano zanim podam mu piers, odciągam troche mleka, wtedy tak nie tryska i jest mniej chlustania lub nie ma wcale, zalezy, ile odciągnę. Jeśli twoje dziecko dobrze przybiera na wadze, to sie nie przejmuj. Budzi sie w nocy noworodka, a nie niemowlę, niech sobie śpi, o ile oczywiscie nie ma żółtaczki przedłużonej. Karmienie wnoy na siłę jest stresujące dla dziecka i dla mamy, lepiej odciągnąc nadmiar mleka, zeby nie było nawału i takze się wyspać.

2015-01-23 23:07

Mój synek też miał tak na początku, że nie chciał pić co 3h w nocy, ale ja dotykałam piersią jego usteczek i nakrapialam mleko. Wtedy zawsze jednak otworzył buzię i chwycił pierś.