Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Wyrzuty sumienia po odstawieniu dziecka od piersi

Data utworzenia : 2015-01-08 21:56 | Ostatni komentarz 2017-05-06 11:33

natka88

7784 Odsłony
34 Komentarze

miesiać temu przestalam karmic corke piersia, Mala miala wtedy 7.5 miesiaca niestety ja do tej pory nie potrafie sobie z tym poradzic, mam wyrzuty sumienia i zastanawiam sie czy nie wrocic do karmienia... A jak Wy czulyscie sie po zakonczeniu karmienia? Czy ktoraz z Was wrocila do karmienia po dluzszym czasie?

2015-01-09 07:26

ja mojego pierwszego dziecka prawie nie karmiłam -raz ze konflikt serologiczny i musiałam ja na dzień odstawić potem okazało się ze jak to pan doktor powiedział mam za rzadki pokarm -i kazał wprowadzić sztuczne mleko-dziś myślę że gdybym miała tą wiedze co teraz to tak łatwo bym się nie poddała -ale nie o tym chce Ci powiedzieć -cokolwiek postanowisz to musisz przestać się dręczyć -najważniejsze żeby dzieciaczkowi okazywać dużo troski i milośći -bo najgorsze co może być to sflustrowana nieszczęśliwa TY!

2015-01-08 22:18

ja dokładnie miesiąc temu odstawiłam odciąganie. Wiem, że to nie to samo co odstawić od piersi ale też targały mną skrajne emocje ponieważ wiedziałam, że mleko jest bardzo ważne i zdrowe dla dzieci a z drugiej strony już mnie to męczyło, było mleka coraz mniej i tak musiałam podawać im mm. Teraz już mi niby jest dobrze z tym faktem ale dalej się czasem zastanawiam czy nie mogłam jeszcze tego pociągnąć trochę... karmiłam 13 miesięcy.