Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Wyrzuty sumienia po odstawieniu dziecka od piersi

Data utworzenia : 2015-01-08 21:56 | Ostatni komentarz 2017-05-06 11:33

natka88

7785 Odsłony
34 Komentarze

miesiać temu przestalam karmic corke piersia, Mala miala wtedy 7.5 miesiaca niestety ja do tej pory nie potrafie sobie z tym poradzic, mam wyrzuty sumienia i zastanawiam sie czy nie wrocic do karmienia... A jak Wy czulyscie sie po zakonczeniu karmienia? Czy ktoraz z Was wrocila do karmienia po dluzszym czasie?

2017-05-06 11:33

Przecież mleko matki to najlepszy prezent dla dziecka on nie traci na wartości co za pomysł :P

2017-05-06 01:24

Nie mogę czytać i wyobrazić sobie jak ktoś może mówić, że mleko po roku jest bez wartości. Mleko mamy jest zawsze najlepsze dla dziecka, właściwości się nie zmieniają. A teraz Marysi nie chodzi już o cycusia tylko o bliskość mamy tym bardziej, że wróciłaś do pracy więc jej brakuje jej jeszcze bardziej.

2017-05-05 09:31

Okuszko, to wyobraź sobie komentarze w moim przypadku. Akurat moja mama jest zdania, bym karmiła jak najdłużej, ale teściowa uważa, że mleko po roku to bez wartości, więc po co karmić. Uważa, że dziecko przyzwyczaiłam do piersi i uzależniłam od siebie. Mój mąż zresztą nie lepszy. Ma do mnie pretensje, że nie odstawiłam małej wcześniej, bo teraz to ona chce cycka i cycka, a on jej nie może uspokoić. Od prawie tygodnia odstawiam jej nocne karmienia. Chwilę płacze, ale raczej ładnie zasypia. Mam nadzieję, że nocne karmienie nam odejdzie. Ale mojemu mężowi i tak w nocy nie da się uspokoić, muszę być ja, z cyckiem czy bez...

2017-05-04 18:22

Wiem że nie na temat ale ja karmię dopiero 3 miesiące synka i jak narazie nie wyobrażam sobie przestać go karmić piersią ☺ od początku bardzo chciałam karmić synka i mam nadzieję że będę karmić jeszcze dłużej

2017-05-04 17:39

Oczywiście:) bardzo szybko zrobiła się z niej chudzinka:) Je normalnie i lubi słodkości , ale jest bardzo energiczna i od dłuższego czasu stoi jej waga w miejscu:) Ma już 3 latka i 14.5kg(po jedzeniu:)) i większość spodni spada jej z pupci:)

2017-05-04 10:38

Dzieci w pierwszym półroczu życia ogólnie dużo przybierają na wadze. Dopiero w drugim półroczu wszystko się uspokaja, dziecko mniej przybiera na wadze i robi się smuklejsze. Mam Martynka zobaczysz że zgubi troszeczkę tłuszczyku jak zacznie Raczkować, chodzić biegać :)

2017-05-03 22:52

Patrycja moje córcia też dużo przybiera przy kp. Boje się że będzie tłuścioszkiem, czy Twoja niunia zgubiła tłuszczyk?

2017-05-02 20:05

U mnie na piersi akurat dużo córka przybierała w pierwszuch 6 m-cach zycia :) Pediatra jednak mówiła , że jak ma samej piersi jest to może tyle przybierać:) Co do karmienia to karmilam ponad rok ( i tak dlugo jak na to , że po pol roku poszlam do pracy). Nie miałam więc wyrzutów:) Cieszyłam się, że udało się tyle karmić:)