Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1137 Wątki)

Czy przed operacją musze przestac karmić piersią czy po będę mogla znowu karmić .?

Data utworzenia : 2015-01-07 21:42 | Ostatni komentarz 2015-01-17 21:47

Justyny.Kaczmarek

5383 Odsłony
11 Komentarze

Witam karmie piersią chociaż mały w dzień nie chce ssać z piersi więc muszę ściągać pokarm i z butelki podaję. W nocy je z piersi. Mój problem polega na tym ze muszę malucha odstawić od piersi a nie chcę czeka mnie operacja i nie wiem czy po mogłabym dalej karmić. Myślałam ze na ten pobyt w szpitalu gdy będę czy można by było podawać modyfikowane mleko jak tak to jakie ? a gdy bede w szpitalu odciagac pokarm by utrzymać laktacje a po powrocie do domu dalej karmić prosze o pomoc .

2015-01-07 22:26

Justyna ja miałam zabieg i odciągałam pokarm i wylewałam go przez dwa tygodnie, bo brałam jeszcze antybiotyki. W tym czasie mój synek dostawał mm. Po całej kuracji antybiotykowej i po zabiegu spokojnie wróciłam do piersi. Ale musisz pamiętać, żeby odciągać regularnie pokarm :)

2015-01-07 22:22

Niestety po cc z prawej strony na końcu szycia jest wyczuwalna i widoczna z daleka mała kuleczka będąc u ginekologa stwierdził ze to nic takiego ale mi to nie dawało spokoju i poszłam do pediatry co okazało sie ze mam jakies ciało obce w piatek i de znowu po skierowanie do hirurga. Zależy mi by nie zaprzestać karmienia

2015-01-07 22:07

Justyno a jaka to operacja i czy będziesz musiala po niej brac jakies antybiotyki, leki itp. Jeśli w szpitalu będziesz odciagac pokarm to na pewno on nie zaniknie i będziesz mogla po operacji karmic swoim mlekiem o ile nie będziesz przyjmowala zadnych lekow które przenikają do krwi matki a z reguly wszystkie przenikają. Po operacji możesz sciagac mleko i wylewac bo będziesz pewnie po znieczuleniu. A to jakie mleko będzie dobre dla twojego dziecka to niesety musisz sama przetestować. W innym watku pisalas ze dziecko może być uczulone na składnik kaszki - mleko modyfikowane. Może wyproboj wiec podac mleko HA jeśli podejrzewasz jakas nietolerancje. Polecam watek o wyborze mleka. http://www.lovi.pl/pl/forum/3/572 http://www.lovi.pl/pl/forum/3/21