Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Idealny biustonosz do karmienia

Data utworzenia : 2014-12-04 14:45 | Ostatni komentarz 2018-08-30 22:02

Konto usunięte

23213 Odsłony
265 Komentarze

Zależy Ci, aby ciąża i karmienie piersią nie odbiły się znacząco na wyglądzie Twoich piersi. Ćwiczenia i dobre kremy mogą nie wystarczyć. Podpowiadamy, jak dobrać biustonosz do karmienia, aby dodatkowo chronił skórę przed rozciąganiem i utratą jędrności.

2018-08-30 22:02

Też spałam nie raz z pielucha tetrowa bo tak leciało mleko u mnie. Można też spróbować przerobić stanik zwykły na taki do karmienia jest taka opcja w sklepach z bielizną nieraz albo można udac się do kogoś np krawcowej która by umiała takie przeróbki zrobić.

2018-08-30 21:00

Ja używałam podczas karmienia tego biustonosza https://unikat-comp.pl/pl/p/BIUSTONOSZ-MIRANDA-SEMI-SOFT/1212 oczywiście jako jednego z wielu, ale ten był najwygodniejszy

2018-08-29 21:36

Też uważam, ze brafitterka niezastąpiona bo jest nam w stanie dobrać odpowiedni rozmiar a nie taki co nam się wydaje, ze jest odpowiedni. Ja na przecieki używam właśnie pieluszki testowej bo bywa ze przeciekam mocno ale tylko właściwie podczas karmienia a tak to sporadycznie

2018-08-29 11:24

Najlepiej po prostu skorzystać z porad brafitterki. Tutaj http://www.nowiny.media.pl/inne/bbum/porady-brafitterki-jak-dobrac-stanik-do-sylwetki.html poczytajcie sobie na ten temat. Samemu nie dobierze się sobie odpowiedniego stanika. A skoro są osoby ktore się na tym profesjonalnie znają, to trzeba z ich pomocy korzystać. A po ciąży biust bardzo się zmienia.

2018-04-24 06:07

Ja zawsze zamieniam sobie wkladki nieraz 2 razy w nocy, po tym jak córkę ogarnę. Wtedy się nie odklejają od nadmiaru pokarmu. Chociaż nie ukrywam, że przecieki sie zdarzają jak karmię, zawsze pieluszka tetrowa w pogotowiu. Często też zmieniam koszlulki jednej nocy, czy dnia. Dlatego polecam kupić kilka. Zawsze to albo nam mleko przecieknie, albo dziecko uleje, lub podczas przewijania zostaniemy oznaczone :-)

2018-04-24 00:41

Na noc zawsze można spróbować zakładać stanik sportowy jeśli ktoś chce. Fajne mają w Gatta np taki http://www.medela.pl/dla-mam-karmiacych-piersia/produkty/karmienie/system-wspomagajacy-karmienie Jest on wygodniejszy na noc na pewno a nadal przystosowany do kp więc spokojnie można go używać. Osobiście w nocy spałam i śpię zawsze bez stanika. Jest mi wygodnie nic mnie nie uwiera i nie uciska.

2018-04-23 22:34

Od ilości mleka wkładki same się odklejały. Więc i wkładek na noc przestałam używać. Były mi bardziej potrzebne w dzień niż w nocy.

2018-04-23 10:47

pchela polecam ci wlansie te bluzki do karmienia z lidla czy hm one fajne wlansie na noc nie uciskaja a i wkładki jest gdzie przyczepić miałam tak jak u ciebie wlansie i odkąd mam te bluzki to bajka jest :) Aneta a nie probowalas koszulek i których mówiłam tam można wkładki przyczepić zawsze mniej mokra się budziłam odkąd je miałam a to zawsze lepsze niż budzić się w kałuży mleka .