Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1136 Wątki)

Czy któraś z was musiała przestać karmić z powodu zażywanych lekarstw?

Data utworzenia : 2014-11-20 22:22 | Ostatni komentarz 2014-11-24 22:19

Paula.Nolbert

2625 Odsłony
2 Komentarze

Po porodzie miałam problem z zębami i miałam wiele usuwanych znieczulenia mocne tabletki i kilka wstawianych zębów musiałam przestać karmić najpierw na kilka dni aż leki się nie wydalą z organizmu potem okazało się , że mam kolejne problemy i zabieg wstawiania kolejne tabletki przeciwbólowe no i niestety pokarm zanikał powoli

2014-11-24 22:19

Paula ja byłam w szpitalu i nie mogłam karmić przez dwa tygodnie. Miałam przerwę i odciągałam pokarm po czym musiałam go wylewać. Mój pokarm do dzisiaj nie zanikł i karmię już ponad 20 miesięcy, choć zaczynam z bezpośredniego karmienia piersią rezygnować.

2014-11-24 20:52

Witam. Mój synek skończy za parę dni rok. Jednak w okresie lipca i sierpnia miałam problemy zdrowotne. Miałam wykonywany rezonans magnetyczny dwukrotnie oraz spędziłam parę dni w szpitalu na sterydoterapii. Podobnie jak ty, bardzo martwił am się o pokarm i karmienie. Miałam szczęście bo trafiłam na Panią Profesor, która powtarzała mi ze nie ma płakania tylko trzeba pokarm ściągać. Tydzień po wyjściu z szpitala mogłam znowu karmić. Premia była prawie 2 TYGODNIOWA, ale uporem powstrzymał am pokarm od zaniku. Niestety kosztowało mnie to dużo czasu - odciążenie co 2 h, powtórzenie działań początku ciąży gdy pokarmu było za mało. Picie herbatki na laktacje, spałam z rzeczami pachnący mi synem. Udało sie:) uprzedzam kosztuje to dużo wysiłku. Ja uznałam ze warto:) ale to już decyzja każdej z nas. PoDrawiam