Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1137 Wątki)

pożegnanie z karmieniem piersią

Data utworzenia : 2014-10-14 12:16 | Ostatni komentarz 2014-10-31 20:31

juja112

7175 Odsłony
39 Komentarze

Witam postanowiłam skończyć karmić swoją 10 miesięczna córcie tylko ze ona nie chce pić mleka modyfikowanego z butelki wogole nie pije z butelki nic picie z niekapka ale nawet z niego nie chce mleka jak ja przekonać do mm dodam że w nocy pije cycka w dzień raz tylko a je w sumie wszystko zgodnie z rozszerzeniem diety dziękuję za pomoc

2014-10-14 20:18

juja jakbym czytała o swojej córce! Bezsmoczkowa, nieakceptująca butelki, tylko cyc i cyc! Ma skończone 9 miesięcy i nakarmienie jej to dramat. Przez kilka ostatnich dni to już w ogóle tragedia... Nawet łyżeczka jej nie pasowała. Ja co jakiś czas podejmuję próby nauki picia z butelki i póki co wszystkie zakończyły się fiaskiem! U nas w miarę skutecznym środkiem pojenia jest kubek ze słomką - tylko z niego umie ssać. Butelki i niekapki odpadają. (większość kubków ma jednak zbyt twarde ustniki.). Spróbuj może twoja córcia załapie ssanie picie przez rurkę :) Tylko jest w tym taki minus, że dziecka na śpiąco nie da się napoić z takiego kubeczka :/

2014-10-14 19:49

Jest bez smoczkowa dokładnie żadnego rodzaju smoczka nie chciała a śpi przy cycku jakiegoś półtora miesiąca sama się tak przedstawiła dotąd spala w lozeczku i budziła się co 3-4 godziny

2014-10-14 16:28

Juja a dlaczego Twoja córeczka śpi całą noc przy cycusiu? Jest bezsmoczkowa? Je tak dużo? Wiesz co jest przyczyną? Od kiedy to trwa?

2014-10-14 16:02

Beata74 dzięki za podpowiedź spróbuję tez tego smakowego jak pierwsza rada nie pomoże

2014-10-14 16:00

Marta-1987 wczoraj udało mi się odciągnąć ręcznie 60 ml mleka to dziś wypila je z butli ale dziś już nawet 30 ml nie ściągnęłam jeśli chodzi o wagę to waży ładnie prawie 10 kg wiec nie jest taka drobniutka spróbuję jeszcze dziś odciągnąć na wieczór mleka i spróbuje tak jak radzisz pół na pół może się uda a chcem juz zakończyć karmić choć wyda to się samolubne ale naprawdę jestem strasznie zmęczona karmieniem (mała całą noc śpi przy cycku) i tak jestem dumna ze aż 10 miesięcy mi się udało poprzednie dzieci tylko do miesiąca karmiłam dzięki za rade

2014-10-14 15:01

Juja spróbuj z mlekiem smakowym Humana . : http://mamosfera.pl/humana/publikacje/dla_rodzicow/dla_niejadka_mleka_i_kaszki_dla_niemowlat Takie mleko możesz znaleźć w Rossmannie

2014-10-14 14:25

Juja a twoje mleko chce pic z butelki czy tez nie. Jeśli pije twoje mleko to może lacz jej pol na pol czyli pol porcji swojego mleka z polowa mm. Może wtedy latwiej przestawi się na mleko mm. Jeśli zaakceptuje taka proporcje to możesz jej zwiekszac mm a mniej swojego mleka dawac. Az dojdziesz do momentu w którym będzie pilo tylko mm. Gorzej jak dziecko nie chce pic wogole nic z butelki wtedy to nie da rady chyba podac mm skoro w niekapku tez nie chce. A czemu chcesz przestać już karmic piersią. A jak z przybieraniem na wadze. Ile dziecko teraz wazy bo może jeśli jest drobniutka to szkoda nie dawac jej cyca w nocy jak jest glodna.