Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1137 Wątki)

co ma wspólnego skaza białkowa matki do karmienia piersią?

Data utworzenia : 2014-10-08 12:45 | Ostatni komentarz 2014-10-09 07:36

D.Sypianska

3713 Odsłony
10 Komentarze

Witam mamy! Jak w tytule opiszę problem skazy białkowe do karmienia piersią. Otóż: ja od dziecka miałam skaze białkowa. Gdy byłam w ciąży pytałam się różnych lekarzy czy będę mogła karmić piersią. Każdy ale to każdy odpowiadał że bez problemu. Ze to nie ma wpływu na dziecko. . Co się jednak okazało gdy urodziłam to zaczęłam karmić piersią przez pierwsze 3 dni było super ale potem się zaczęło.. wysypalo mnie na całym ciele. Poszłam do lekarza, powiedziałam że karmię piersią i okazało się ze nie mogę. Było to dla lekarza bardzo dziwne, powiedział że z takim czymś spotyka się pierwszy raz. Ze dziecko przecież ściąga ze mnie białko a nie dostarcza. Po dwóch miesiącach dopiero doszłam do siebie.

2014-10-08 13:01

Po różnych badaniach stwierdzono, że to przez skaze. Nie karmię piersią. Podaje Babilon. Wróciłam do siebie tylko dlatego, ze przestałam karmić.

2014-10-08 12:50

Może zdarzyło się tak, że akurat coś jeszcze się zmieniło, albo hormony zaszalały? Niekoniecznie akurat skaza musiała dać taki efekt. A białko w mleku matki nie jest białkiem mleka krowiego :) A pytanie moje : czy nadal karmisz piersią czy przestałaś i dlatego wróciłaś do siebie?