Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1139 Wątki)

,,bulgotanie,, w brzuszku

Data utworzenia : 2014-08-06 00:22 | Ostatni komentarz 2014-08-21 10:19

Dorota.Pietrzak

15356 Odsłony
26 Komentarze

Witam. Mam pytanie do eksperta. Moja córka ma cztery miesiące od początku jest karmiona piersią. Urodziła się w 38 tyg ciąży siłami natury z wagą 3330 g. Nie było żadnych problemów okołoporodowych ani żółtaczki i po trzeciej dobie wypisano nas do domu. Zaczęłam karmić jakąś godz po porodzie do tej pory tylko i wyłącznie piersią (bez dopajania itd). Teraz niunia waży 7 kg (waga sprzed dwóch tyg). Problem w tym, że jakiś tydz po narodzinach pojawił się problem z kupkami zaczęła się męczyć wiercić prężyć czasami popłakiwać całymi dniami bez żadnych konkretnych godzin cały czas nawet przez sen. Lekarz rodzinny i pediatra uznali, że to łagodny objaw kolki dostawała leki na kolki i na to, żeby dojrzały jej jelita (nie pomogło). Próbowałam bez jakichkolwiek kropli, ale płakała. Słychać tylko ,,bulgotanie,, burczenie taki odgłos jakby się coś jej gotowało w jej brzuszku. Nie wiem co to jest? Oprócz tego nic mnie więcej nie nie pokoi. Staram się jeść ostrożnie i uważam na wszystko czasami nawet myślę o tym, żeby przestać karmić jeśli to by jej pomogło. :( Proszę o poradę kogoś kto się na tym zna. Dziękuję...

2014-08-06 09:55

Doroto a próbowałas odstawić nabiał i w ogóle białko?

2014-08-06 00:35

Jeśli chodzi o kupki to od czerwca robi wodniste z niewielką ilością miąższu takiego jak na zwykłą kupkę nieraz się zdarzy, że jest gęstsza ale większość z nich to rzadkie, żółte, z trudem zrobione ( od 2 do 7 dziennie). Staram się ją brać do odbicia za każdym razem nieraz jej się bardzo uleje (nie wiem czy to wymioty czy obfite ulewanie). Czasami mi się wydaje, że jest tam śluz tylko że nie jest przezroczysty i się ciągnie taka galaretka.