Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Problem z pozycją

Data utworzenia : 2014-06-27 14:46 | Ostatni komentarz 2014-07-05 23:08

I.Kubiesa

8552 Odsłony
26 Komentarze

Sandra Kubiesa moja córka urodzona 25 lutego o 22:30 waga 3180 poród naturalny ze znieczuleniem i za pomocą okurzacza gdyż główka była troszkę źle ułożona ale wszystko było szybko i sprawnie zaczeła jesc z 5,10 minut po porodzie nieumiała ssać ale jak chwyciła to troszkę pociągneła nauczyła sie ssać na drugi dzień a raczej wieczór na leżąco niestety i od tamtej pory nie chce jesc w innej pozycji siedzącej co mam zrobic każda proba kończy sie wielkim płaczem . Ważona dziś waży 5380 , dł. 65 cm . Była u nas irlandzka położna i stwierdziła że mam próbować proszę o jakieś porady. Je co godzine a w nocy co 3,4 godziny czasami co 5 ale to rzadko.

2014-06-27 14:56

I.Kubiesa a może jakaś poducha bądź rogal dla Ciebie okażą się wybawieniem od Twoich kłopotów choć ja sama tez przez to przechodziłam i u mnie synek w pozycji tylko leżącej jadł gdzieś do 7 miesiąca teraz ma 11 ale tez preferuje tą pozycję. I też miałam nie lada kłopot jak gdzieś musieliśmy wyjechać to po prostu na czas drogi ściągałam mleczko . Ale może właśnie jak ułożysz dzieciątko na ę to ona będzie leżała a ty będziesz w pozycji leżące i jakoś dacie rade opanować takie karmienie.

2014-06-27 14:49

Dodam że lecę za dwa tygodnie do polski i obawiam sie o karmienie że niebedzie chciała jesc wogóle błagam o szybką pomoc prosze !!!!! ... ????