Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Problem z pozycją

Data utworzenia : 2014-06-27 14:46 | Ostatni komentarz 2014-07-05 23:08

I.Kubiesa

8553 Odsłony
26 Komentarze

Sandra Kubiesa moja córka urodzona 25 lutego o 22:30 waga 3180 poród naturalny ze znieczuleniem i za pomocą okurzacza gdyż główka była troszkę źle ułożona ale wszystko było szybko i sprawnie zaczeła jesc z 5,10 minut po porodzie nieumiała ssać ale jak chwyciła to troszkę pociągneła nauczyła sie ssać na drugi dzień a raczej wieczór na leżąco niestety i od tamtej pory nie chce jesc w innej pozycji siedzącej co mam zrobic każda proba kończy sie wielkim płaczem . Ważona dziś waży 5380 , dł. 65 cm . Była u nas irlandzka położna i stwierdziła że mam próbować proszę o jakieś porady. Je co godzine a w nocy co 3,4 godziny czasami co 5 ale to rzadko.

2014-07-05 23:08

Witam, wiele chyba tu nie pomogę... Są takie dzieci, które uparcie trzymają się jednej ulubionej pozycji i za nic nie chcą w innej jeść. Najlepiej jest na początku proponować urozmaicenie, żeby właśnie się nie przywiązać do jednej jedynej, no ale w Pani sytuacji to już się może nie dać. Jeżeli dziecko daje się nakarmić z butelki, to rzeczywiście na czas podróży najprościej wziąć ściągnięty pokarm, względnie laktator i odciągnąć gdzieś po drodze. Bo w poczekalni na lotnisku czy w samolocie to raczej trudno będzie się Pani położyć do karmienia Powodzenia

2014-07-04 21:11

Moja corka tez najbardziej lubi jesc na lezaco, polozyc sie ze mna na lozku, przytulic i miec chwile spokoju z mama:) Jesli masz warunki i mozesz tak karmic to ja bym nie starala sie za wszelka cene zmienic, pewnie dziecku tak wygodniej.

2014-07-04 12:16

maaadziarka87, nie konieczne za szybko leci. Ja karmię już 15 miesięcy i mój syn także pije tylko na leżąco. Taką pozycję lubi, tak jest mu najwygodniej. Dodatkowo ja mam duże piersi i muszę trzymać i pierś i dziecko, które się wierci. To jest bardzo niewygodnie i dla mnie i dla niego.

2014-07-04 09:47

Z tego co piszesz wynika ze dziecko nie chce pić w innej pozycji bo za szybko leci. Spróbuj może odciągnąć przed karmieniem trochę mleka żeby wypływ był wolniejszy i dopiero wtedy spróbuj przystawic w innej pozycji. Pozdrawiam i życzę powodzenia

2014-06-29 21:21

Nie Pani a Samanta..; ) Mieszkam w Offaly, więc kawałek; ) Ja z swoim Małym pierwszy raz leciałam jak miał 4 miesiące. W Irl. takie środki dezynefekujące ma firma Milton i dostaniesz je m.in. w Tesco.

2014-06-28 22:21

Co do chusteczek akurat ja mam inne ale te tez jak poczytałam o nich są właśnie na takie okoliczności i też sa dobre

2014-06-28 21:42

I. Kubiesa jeśli chodzi o jazde autem, to to akurat jedyna pozycja w której maluch by jadł z piersi nie leżąc obok mnie, bo fajnie trzęsie itp, ale tu kwestia braku bezpieczeństwa, bo niebyłby zapięty w foteliku niestety...:(

2014-06-28 20:55

i. Kubieska te chusteczki kupisz na allegro http://allegro.pl/chusteczki-antybakteryjne-do-czyszczenia-smoczkow-i4296004814.html lub w dobrej aptece:)