Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Przygotowanie do karmienia piersią

Data utworzenia : 2014-06-09 13:03 | Ostatni komentarz 2020-01-21 22:48

Redakcja LOVI

18032 Odsłony
278 Komentarze

Aby początki karmienia zakończyły się sukcesem potrzebne będą wiara we własne siły, cierpliwość, wsparcie ze strony bliskich oraz zapoznanie się z garścią wskazówek, które rozwieją lęki i wątpliwości. Podpowiadamy również jak przygotować piersi do karmienia.

2019-10-03 23:30

Aneczka nie czasem a często to się zdarza choć czasem może byc problem ze dziecko nie umie ssać odpowiednio wtedy trzeba dziecko nauczyć jak konkretnie ssać pierś taka a dziecko czesto sobie radzi z takimi brodawkami :) 

2019-10-02 13:01

To prawda czasem jak i się ma małe lub wklęsłe brodawki to dziecko potrafi złapać 

2019-10-02 12:44

Ja miałam bardzo wklęsłe brodawki a nawet praktycznie ich nie było jednak synek od początku świetnie sobie radził i nie były  popękane brodawek i ropiejące tak jak niektórzy mają

2019-10-02 12:15

Mama słodziak póki dziecko się nie urodzi to się nie dowie jak to będzie nie ma co stresować się ją też miałam wklesle niby co się okazało że natura to sprytna bestia i piersi przyzwyczaiły się do nowej roli a dziecko nawey z wkleslymi umie sobie poradzić na pewno warto wiedzieć co i jak prosić o sprawdzenie wedzidelka dziecku dla spokoju też i generalnie przystawiac :) 

2019-10-01 21:02

Mamaslodziaka niech przyjaciółka się nie martwi tak i nue stresuje a jak ma nada wątpliwości to niech skorzysta z doradcy laktacyjnego

Konto usunięte

2019-10-01 07:42

mamaslodziaka - wytłumacz przyjaciółce, że prędzej przez panikowanie i stres nie da rady nakarmić niż przez brodawki :) Niech się nie denerwuje i na spokojnie podejdzie do tematu :) A w razie co możesz jej podać kilka namiarów na doradczynie laktacyjne :) 

2019-09-30 21:01

dziękuję za rady:)muszę przekazać je mojej przyjaciółce, bo biedaczka, panikuje, że przez swojej piersi nie da rady nakarmić dziecko:/

2019-09-29 22:53

Na wklęsłe brodawki należy starać się jak najczęściej karmić. Ssanie świetnie formułuje brodawkę. Można przed karmieniem odciągnąć mleko laktatorem , wtedy łatwiej dziecku będzie uchwycić brodawkę. Można także wykorzystać zwykłą strzykawkę, aby wyciągnąć brodawki.