Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

infekcja

Data utworzenia : 2014-05-21 08:52 | Ostatni komentarz 2015-02-07 22:36

m.wypior

5376 Odsłony
15 Komentarze

witam moja córeczka ma nie całe 3 miesiące karmie piersią ale dostała infekcji gardła oraz katar czy przejdzie tez to na moje maleństwo ????

2015-02-07 22:36

Tak jak napisała Marcelka. Ale teraz z doświadczenia mogę napisać, że niestety może to nie uchronić dziecka :( ja miałam przeziębienie i gorączkę, brałam paracetamol i nadal karmiłam, ale J albo zaraził się ode mnie albo zbieżność w czasie złapał jednak przeziębienie również. Chorobę moją i synka konsultowaliśmy lekarsko, z tym, że i u mnie i u JJ obyło się bez antybiotyku. Ale nawet jeśli by się pojawił antybiotyk - można nadal karmić piersią, bo lekarz wystawi receptę na lek, który nie będzie szkodził dziecku.

2014-10-04 21:03

anna mleko po cebuli/czosnku ma bardziej intensywny smak :) jeśli jednak w okresie ciąży jadłaś te warzywa jest duże prawdopodobieństwo, że twój maluszek zaakceptuje ten smak w mleku

2014-10-04 20:52

w jaki sposób czosnek (czy też cebula) zmienia smak mleka? jaki to jest mechanizm, bo rozumiem, że jak i mleka to i krwi? hmm...

2014-06-01 17:03

Tak taka infekcja nie przeszkadza w karmieniu piersią ponieważ dziecko ma przeciwciała które Ty mu cały czas dostarczasz, staraj się jej nie całować , przytulać za bardzo i mniejmy nadzieję że będzie ok. Ja też kilka razy tak miałam i Jaś nie chorował dopiero teraz mamy zapalenie oskrzeli i to oboje na raz i oboje bierzemy antybiotyki

2014-05-30 08:05

Mi położna powiedziała, że trzeba karmić dziecko podczas infekcji i nawet podczas brania antybiotyku, to dziecku nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie, bo dostaje od razu przeciwciała produkowane na to schorzenie od mamy. Natura nasze dzieci zabezpiecza.

2014-05-27 08:58

jest poprawa gardło nie boli a katar się już kończy moja Wiktoria dostała troche katarku ale mam kropelki dla niej i gruszkę jest już za niedługo będzie ok :)

2014-05-24 10:32

Jest jakas poprawa ?

2014-05-23 22:34

M.wypior ja byłam chora jak moja miała 4 miesiące i karmiłam cały czas, na małą nic nie przeszło. Jak domowe sposoby ci nie pomogą to biegnij do lekarza, i od razu na progu powiedz, że karmisz, powinien dać ci takie leki, że karmienia nie będziesz musiała przerywać :)