Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1166 Wątki)

Zbyt mało pokarmu :(

Data utworzenia : 2014-03-07 22:50 | Ostatni komentarz 2022-10-30 07:30

N.Beszczynska

7193 Odsłony
13 Komentarze

Witam mam maly problem. Moja córeczka urodzona 19.02.2014 r nie chce jest z piersi , wiec sciagam jej pokarm laktatorem. Mojej piersi uzywa tylko do usypiania badz uspokojenia. Lecz od kilku dni mam bardzo malo pokarmu i musze dokamiac mlekiem modyfikowanym. Na poczatku do kilku dni wstecz sciagalam po 350 ml mleczka na raz w tej chwili sciagam go max 100 ml . Nie wiem co mam robic czy to normalne ? Prosze o jakies porady .

2022-10-30 07:30

Lovi szczególnie ten najnowszy model :) 3D ekspert :) 

2022-10-29 19:54

tez zawsze wszystkim polecam LOVI albo Canpol 

2022-10-29 19:53

Zdecydowanie lovi

2022-10-29 11:36

Lovi jest świetny 

2014-03-12 19:32

Wodze, de dziewczyny juz dobrze Cie poinformowały :-) ja chciałabym dodać, że naprawde karmienie piersią to jest dopiero wyzwanie i wiele z nas katuje się myślami, ze mleka jest za mało, ze maluszek sie nie najada, a to wcale nie pomaga. Wiem to bo sama przez to przeszłam. Ja nigdy nie ściągnęłam na samym początku 100 ml mleka. Dokarmialam córkę wierząc wszystkim, ze nie mam pokarmu i jest on zbyt mało wartościowy. Jednak postanowiłam zawalczyć i powiedziałam sobie ze dam rade. I tylko pozytywne nastawienie sprawiło, ze ja i firma byłyśmy szczęśliwe. Wiec z ta laktacja jest rak: ze zamiast zadręczać sie myślami na temat tego ze mało jest mleka, zadajmy sobie pytanie kiedy ostatnio byłyśmy uśmiechnięte i nie patrzmy na to ile ściągamy tylko na to jak maluszek przybiera na wadze. Bo prawda jest taka ze wszystko tkwi w naszej głowie, a nie w piersiach :-)

2014-03-11 09:26

No też wydaje mi się ,że te 350ml to przy nawale. Potem już produkuje się tyle ile dzidziuś potrzebuje. Gdy jednak zaczyna brakować to warto walczyć o to mleczko przystawiając bardzo często nasze Maleństwo. To naprawdę pomaga. A laktator jak już wspomniały dziewczyny - nie zastąpi przystawienia do piersi. Laktator tak nie zassie jak dziecko. No i dużo wody niegazowanej. Przy laktacji potrzebujemy dużo płynów, a woda działa najlepiej! No i mi osobiście pomogła herbatka laktacyjna z HIPP. Może i ty wypróbuj. Powodzenia! ;)

2014-03-08 19:04

Zgadzam się z dziewczynami. Niestety laktator to nie nasz dzidziuś. Usta takiego brzdąca działają cuda, działają na zasadzie wysyłania bodźców do naszego organizmu i ten pobudzony produkuje pokarm. Mój synek także nie chciał pic z piersi, odciągałam mu laktatorem ale starałam się też przystawiać do piersi. Możesz też wypróbować metodę 7/5/3 , może po prostu nie ściągałaś do końca mleka i dlatego też piersi produkują go mniej, bo to tez sygnał, że nie ma takiej potrzeby żeby produkowały więcej. Ze swojej strony polecam Ci jeszcze artykuł -->http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/6/1621 Ja 3krotnie pobudzałam laktację, za pierwszym razem pomogła mi metoda 7/5/3/ za drugim razem pomogła mi metoda plus ciepłe kąpiele i picie herbatki na latację, 3 razem piłam nutramigen przepisany przez lekarza. Życzę powodzenia i nie poddawaj się, ja poddałam się po 2 miesiącach walki i żałuję, bo to coś niezwykłego karmić swoje dzieci

2014-03-08 16:16

Przy tak małym dziecku trzeba jak najczęściej przystawiać do piersi. Twoje dziecko ma niecałe 3 tygodnie, dopiero uczy się ssać. Sprawdzaj czy chwyta brodawkę odpowiednio głęboko i czy ssie, czy tylko trzyma ją w buzi. Pij też duuuużo wody, herbatki laktacyjne spróbuj, nie na każdego działają, ale warto sprawdzić :)