Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1136 Wątki)

wymioty przy karmieniu piersią

Data utworzenia : 2014-01-07 22:00 | Ostatni komentarz 2015-02-27 07:33

konto usunięte

6988 Odsłony
23 Komentarze

Witam, karmie piersia, ale dzis dostalam jakiegos strucia i caly wieczor wymiotuje. W lodowce mialam zapas mojego mleka wiec synek je dostal i dzis piersi nie dostal,ale musialam odciagnac wlasnie pokarm i nie wiem czy mam go wylac czy jest dobry. Jak to jest w takich przypadkach? Bardzo prosze o rade... Nie wiem czy to sprawa jednorazowa czy jakis wirus...

2014-01-08 20:26

Najpierw test ciazowy, meza wyslalam bo mnie postraszylyscie :p dzis jest juz dobrze... Malego usypiam, odezwe sie pozniej

2014-01-08 19:44

Carol najpierw wizyta u lekarza. Nie ma się co martwić i stresować na zapas :)

2014-01-08 19:37

Dzieki za wypowiedzi... Ta ciaza silje mnie dobilas... W takim czasie po cc to bym sie niezle wystraszyla, nie mowiac o tym, ze to byloby trzecie dziecko... Matko :/

2014-01-08 15:28

No właśnie, przeziębienie, choroba, generalnie stan, w którym nie przyjmuje się antybiotyku nie wyklucza karmienia piersią. Ale wymioty mogą być spowodowane różnymi rzeczami. Może to ta ryba? Może jakaś grypa żołądkowa się przyplątała? Moim zdaniem jeżeli wymioty się będą powtarzać dłużej niż dzień czy dwa to idź do lekarza, on najlepiej ci wszystko wyjaśni. Zrób sobie też test ciążowy, wiadomo zabezpieczenie zabezpieczeniem, ale lepiej sprawdzić.

2014-01-08 14:35

Wydaje mi się, że jeśli nie jest to spowodowane bakterią ani wirusem to można karmić. Mi położna powiedziała, że w przypadku wystąpienia gorączki wskazane jest żeby karmić bo w mleku są zawarte przeciwciała ale nie wiem, czy dotyczy to również wymiotów i zatrucia.

2014-01-08 12:32

Karolinko ja mam nadzieje ze to nic poważnego i wymioty juz Cię opuściły :-) a jeśli nie to moze skonsultuj się z lekarzem czy to nie jest nic poważnego. Sama z ciekawością czekam na wypowiedz eksperta. Trzymaj się...

2014-01-08 12:22

rozmawialam kiedys z jedna mama i miała podobna sytuacje , poszła do lekarza ( mysle ze i Ty powinnas sie wybrac) i On jej powiedzial nie stwarza zagrożenia dla karmionego piersią dziecka o ile we krwi nie stwierdzono zadnych bakterii , ale ja na Twoim miejscu porozmawialabym z lekarzm albo polozna :)