Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1136 Wątki)

wymioty przy karmieniu piersią

Data utworzenia : 2014-01-07 22:00 | Ostatni komentarz 2015-02-27 07:33

konto usunięte

6987 Odsłony
23 Komentarze

Witam, karmie piersia, ale dzis dostalam jakiegos strucia i caly wieczor wymiotuje. W lodowce mialam zapas mojego mleka wiec synek je dostal i dzis piersi nie dostal,ale musialam odciagnac wlasnie pokarm i nie wiem czy mam go wylac czy jest dobry. Jak to jest w takich przypadkach? Bardzo prosze o rade... Nie wiem czy to sprawa jednorazowa czy jakis wirus...

2015-02-27 07:33

Ja mam w zamrażalniku i wymieniam co dwa tygodnie. Jakoś dłużej boje się przechowywać .

2015-02-26 22:58

W temperaturze -18 stopni może mleczko stac kilka miesięcy, oczywiscie nie powinno, bo inne bedą potrzeby dziecka, a mleko się do niego dopasowuje samo, ja więc wymieniam co miesiąc.

2015-02-26 21:48

Gdy ja miałam zatrucie związane między innymi z wymiotami korzystałam z zapasów mleka w lodówce..to co ściągałam było wręcz przeźroczyste. Gdy nastąpił moment, że byłam w stanie coś przełknąć..to podawałam córce pierś by nie czuła się odrzucona i by mogła dostać ode mnie przeciwciała. Zatrucie w moim przypadku trwało zaledwie jeden dzień..i na całe szczęście nie przeszło na córkę.

2015-02-26 01:17

Masz racje trzeba mieć zapas mleka w zamrazalniku. Ja mam dwa kubeczki po 100 ml. Nigdy więcej nie udaje mi się odciągnąć wiec może po stowie. W tym tygodniu będę musiała je zużyć bo są z połowy miesiąca. Mleko w zamrazalniku powinno przebywać nie dłużej niż 14 dni. Po tym terminie należy je zużyć.

2015-02-25 22:04

Przy wymiotach bałabym się dac dziecku pierś, bo jesli się zjadło coś toksycznego, przeterminowanego itp., obawiałabym się czy to nie przeniknęło do mleka.Na takie wypadki losowe mam zawsze awaryjne mleko w zamrażarce. Polecam zrobić taki mały zapas i wymienić go raz na miesiąc, zeby jakościowo było dostosowane do malucha. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

2014-01-14 11:24

No to być moze wina widnych stworków. :-)

2014-01-13 14:04

No chyba nie moge za bardzo ryb bo za pierwszym razem to byly sledzie :/ a ja tak lubie ryby..

2014-01-11 23:09

Ah te nasze kochane teściowe :-) Karolinko a za pierwszym razem co tam takiego zjadlas i od kogo ? Być moze Twój organizm się zmienił po ciąży i jesteś bardziej wrażliwa na niektóre rzeczy...