Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1136 Wątki)

Jak długo karmić piersią ?

Data utworzenia : 2013-12-14 17:07 | Ostatni komentarz 2015-02-27 08:22

mamavan

6379 Odsłony
21 Komentarze

Moja córeczka kończy właśnie 8 miesięcy i dalej karmiona jest piersią .Chciała bym tak do 18 miesięcy . Czy to nie za długo ?

2013-12-16 20:32

ze wzgledu na to, ze ja jestem silnym alergikiem a zdaje sie, ze syn zalapal ja po mnie, to chcialabym karmic 18 mcy, na razie karmie ponad 6 mcy, pokarm jeszcze jest, nie wiem jak dlugo bedzie. Juz slysze, ze 18 mcy to dlugo ;) ale mam to w nosie, bede karmic bo to najlepsze dla mojego dziecka, ty tez wybieraj to co jest dla twojego dziecka najlepsze :) ja wiem, ze wszelkie "dobre rady" dawane przez innych są denerwujące, trzeba to przełknąć :)

2013-12-16 19:15

Znam matke ktora ma trzy letnie dziecko i karmi dalej cyckiem jak dla mnie trzy lata to duzo. Ale 18 miesiecy mysle ze moze byc. Kolezanka karmila 14 miesiecy ja niestety tylko trzy. Wiec jak mozesz to karm piersia i nie patrz na to co beda ludzie mowic

2013-12-16 06:33

http://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/61/1 Tutaj masz artykuł na ten temat i komentarze innych mam :) Powodzenia! Ja zamierzam karmić przynajmniej do roku, a później zobaczymy jak to będzie.

2013-12-15 23:34

To zależy tylko od ciebie. Nie jest powiedziane ile trzeba karmić piersią. Jak masz pokarm to korzystaj z tego jak najdłużej. Moja córka ma pół roku, a ja od dwóch miesięcy systematycznie tracę pokarm. Teraz walczę, żeby utrzymać laktacje jeszcze przez kilka miesiecy i dawac jej moj pokarm chociaż raz dziennie.

2013-12-14 17:24

A jaki jest Twoje zdanie, przecież to faktycznie Twoja decyzja, ja nie uważam że to za długo. Ja zamierzam do roku karmić na pewno a co dalej to zobaczymy. Wiem że moje mleko jest najlepsze dla Jasia więc nie będę mu tego odmawiała. To jest twoja indywidualna sprawa i decyzja. Powodzenia.