Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1137 Wątki)

Potrawy na mleku mamy

Data utworzenia : 2013-11-07 21:11 | Ostatni komentarz 2014-11-15 13:32

SamantKa

37277 Odsłony
47 Komentarze

Wielokrotnie czytałam już, że można przygotować np. kaszkę na mleku mamy. Chciałabym się dowiedzieć jak można to zrobić, aby mleko nie straciło swoich cennych składników?

2014-11-15 13:32

Można jeszcze przygotować kaszkę na wodzie np. z dodatkiem owoców, a potem po prostu podać pierś.

2014-10-14 14:08

Olga zwolenniczka jestem karmienia piersią, i moze zle sie wyraziłam nie chodzi mi o wprowadzanie kaszy do diety dziecka, ale o przygotowywanie kaszy po 6 miesiącu i pozniej na naszym mleku. Jak zdecydowałam sie na podawanie dziecku kaszy na dobranoc, to bylo po 6 miesiącu to juz nie robiłam jej na swoim mleku lecz na wodzie.

2014-10-14 13:24

szczerze mówiąc to ja nic nie robiłam na mm ale może przy Tybku spróbuje przy tych ziołach Karmienie Piersią to mam go pod dostatkiem więc muszę o tym pomyśleć

2014-10-14 12:31

A ja wprowadzając gluten jednak robiłam kaszkę z moim mlekiem , choć dzieci dostawały tez mm jak ja nie mogłam ich wykarmić ,Ale już jest ok .

2014-10-14 11:26

Ja karmię 19 miesięcy, a kaszki na moim mleku jeszcze nigdy nie robiłam.

2014-10-14 00:05

Co kto lubi. Mm to nie trucizna wiec nie przesadzajmy z ta stanowczosca ze od razu trzeba robic wszytsko na mleku mamy.

2014-10-13 22:27

polishgirlolga ja też zwolennikiem karmienia piersią jestem dla mnie innej opcji nie ma i będę wielce nieszczęśliwa jeśli mi się z bliźniętami nie uda jednak przy pierwszym dziecku, dosyć późno wprowadzałam pokarm inny niż mleko moje więc jak już zaczęłam inne jedzenie wprowadzać to w sumie kaszka na mm lub wodzie samej nie było dla mnie niczym niedopuszczalnym. Wybierałam raczej kaszki bezmleczne bo mój maluch miewał problemy z alergiami więc wolałam nie ryzykować ale obecność mojego mleka w jego posiłkach innych niż mleko nie było priorytetem

2014-10-13 21:28

Lipka, no co ty sensu nie widzisz? No nie wierzę :) Ty zwolenniczka karmienia mlekiem mamy a kaszki na mm czy wodzie podajesz? Mi nawet przez myśl nie przeszło żeby kaszkę robić na mm lub na wodzie. Skoro jest karmiona moim mlekiem to na takim mleku je kaszkę. Zawsze to więcej maminego skarbu. A co do próbowania to zdarzyło mi się wziąć maluteńki łyczek, ale też z trudem mi to przyszło.