Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

powrót do karmienia

Data utworzenia : 2013-10-17 20:49 | Ostatni komentarz 2013-12-19 21:18

nosia89

6763 Odsłony
21 Komentarze

Zastanawia mnie pewna rzecz, czy po karmieniu mlekiem modyfikowanym moge wrocic do karmienia naturalnego czyli spowodowac relaktacje. Czy bedzie to dobre dla dziecka kiedy pare miesiecy pilo modyfikowane a za jakis czas miałoby wrócić do mojego mleka?

2013-12-19 21:18

Niestety wrocilam do pracy i nie dam juz przy moim trybie prob wrocic do karmienia.

2013-12-19 14:37

Myśle że powinno ci się udać .Bo po zaprzestaniu karmienia mleko w piersiach utrzymuje się jeszcze parę miesięcy . A wiadomo że to najlepsze dla dziecka więc próbuj . Często przystawiaj dziecko ,odciągaj i duzo pij .Życzę powodzenia

2013-10-28 12:54

A mój syn ma 4 miesiące. Warto próbować przejść na mleko naturalne, nawet jakby nie chciało ssać, to odciągać mleczko. pozdro

2013-10-28 12:48

Mam podobny problem, chciałabym karmić piersią - bezpośrednio, bo jak dotąd odciągałam i karmiłam przez butelkę. Próbuje już miesiąc nauczyć ssania moje dziecko... I wszystko zależny, tak mi się wydaje, od mechanizmu ssania. jeśli nie jest zaburzony i po porodzie chociaż miesiąc dziecko było karmione, to sobie przypomni technikę. Oczywiście jak nie zasmakowało w przesłodzonych mieszankach. Ja straciłam nadzieje, moje dziecko nie umie ssać piersi. Od urodzenia nie chciało, teraz chce, a nie umie. Ssie płytko, nieefektywnie, mało.

2013-10-27 07:28

Carol a może lipka ma racje? Może twoje dziecko chce dłużej siedzieć w wodzie albo poprostu po kąpieli nie chce jeszcze spać. Mój syn jest nauczony że po kąpieli dostajw butle i zasypia czy mleku w łóżeczku. Są takie wieczory kiedy płacze i się wierci i wtedy wyciągamm go z łóżeczka, nosze, bawię się z nim i po paru minutach znowu podchodze do usypiania z butlą i wtedy już usypia bez problemu

2013-10-26 22:32

Karolinko też przechodziliśmy przez taki okres buntu, ale z czasem to minęło. Kąpiel troszkę rozprasza dziecko i nieraz dzieci chcą jeszcze poprostu posiedzieć w wodzie a nie iść spać. U nas ten problem sam minął.

2013-10-25 22:48

a ja łącze karmienie z piersi i butle, nie ma problemu, na wieczor dostaje odciagniete z butelki :) bialutka, udalo sie? ja mam problem taki, ze jak moj maly jest po kapieli, to nie chce lapac piersi :/ obrazil sie czy co... no i krzyczy... oj dzis plakalam razem z nim :/ butelki tez wtedy nie chcial... jak go nie kapie to wszystko jest normalnie...

2013-10-25 17:40

Bielutka jak tam pierwsza noc prób? Mam nadzieje że wszystko wporządku.