Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Dołącz do nas i wygraj jeden z 10 laktatorów Prolactis

Data utworzenia : 2013-09-12 11:41 | Ostatni komentarz 2013-12-19 15:58

Redakcja LOVI

7193 Odsłony
19 Komentarze

Dołącz do nas. Dziel się wiedzą na forum, korzystaj z porad ekspertów i rodziców. 10 autorów najbardziej pomocnych i wartościowych wypowiedzi na forum nagrodzimy laktatorem elektronicznym LOVI Prolactis.

2013-12-19 15:58

Karmiłam 12 lat temu trwało to tylko 6 miesięcy i młody wtedy zrezygnował, dziś Jas ma 5 miesięcy i karmimy się nadal i chce by to trwało tak długo jak się da. Uwielbiam chwile kiedy leżymy tak do siebie przytuleni, i tylko dla siebie. Lat temu naście jak Kacper zrezygnował z piersi jakoś o to nie zabiegałam, może jeszcze byłam za młoda, średnio przygotowana do macierzyństwa, jednak dziś odbieram to wszystko zupełnie inaczej. Dzisiaj dla mnie kontakt z moim synkiem to najmilsze chwile dnia, bo jest on tylko dla mnie, taki mój kochany. Co do wyglądu piersi wtedy zmalały po karmieniu o jakiś numer, teraz boję się co z nich zostanie, ale cóż dziecko jest dla mnie najważniejsze:)

2013-12-19 14:27

Ja tez uważam że karmienie piersią to prawie jak obowiązek no chyba że któraś mama naprawdę niemożne bo są takie przypadki , ale mimo wszystko gdy się może warto to zrobić .Przecież nie tylko dziecko na tym korzysta ale także my mamy.Ale to tez nieprawda że samo karmienie zniekształca ciało i szkoda z niego rezygnować mimo wszystko to ciąża ma największy wpływ na ciało .Ja sama o siebie dbam co prawda może jestem młoda bo mam tylko 19 lat ale znam się trochę na tym .Wiele lekarek i położnych było zaskoczonych tym że chce karmić piersią .A co do ciała to mija właśnie ósmy miesiąc karmienia i powiem że wyglądam puki co tak samo prawie tak jak przed ciążą .Pewnie jak zakończę karmienie to może piersi trochę obwisną no ale przecież sam Bóg nie stworzył ich z myślą o seksie tylko one są stworzone do karmienia .

2013-10-05 20:51

hmmm... jak wychodze to potraktuje rzesy maskarą, ale rzadko kiedy maluję oczy czy usta ;) czasem blyszczyk i juz, jeszcze na twarz krem nawilzajacy nivea uzywam (bo mam strasznie sucha cere) i to wszystko... dziewczyny, ja tez nie wiem czy jestem zmeczona czy nie, a raczej wiem, ze jestem wykonczona, bo sa lepsze i gorsze dni wwychowywaniu dwojki rzecz jasna, ale dzis w koncu, po raz pierwszy od roku, zabralam sie za gruntowne porzadki... i mialam na to ochote! moze jednak nie bedzie ze mna tak zle, bo powiem szczerze, ze jak mialam chwile wolna to wolalam obejrzec filmc zy sie polozyc... moze wychodze na lenia czy cos, ale jestem tak potwornie wymeczona, ale co najlepsze to jak poloze dzieci spac (jak teraz) to szkoda mi isc spac, czekam jeszcze zeby zeby mleko odciagnac tym cudownym urzadzeniem jakim jest laktator prolactis (wyzej wymieniony :P) a pozniej wskakuje do lozka i wychodzi to tak ok. 23 a pomijajac kilka pobudek to wstaje o 6...

2013-10-05 15:59

Marta1984 u mnie jest tak samo teraz też nie mam czasu ani nawet chęci godzinami stać przed lustrem i robić makijaż lepiej ten czas poświecić dziecku

2013-10-04 09:58

Carol86 ja w domu wyglądam jak 7 nieszczęść, upiększam się tylko kiedy gdzieś wychodzimy. A pamiętam jak mąż przychodził na randki to potrafiłam godzinę przed lustrem siedzieć i przebierać się po kilka razy. I też mam nadzieję, że to minie... Nie wiem czy to kwestia zmęczenia opieką nad dzieckiem, czy hormony jeszcze nie działają tak jak powinny ale jeszcze nie powróciły mi "chęci" sprzed ciąży.

2013-10-02 21:38

Mowisz? Powątpiewam w to :p dobrze, ze maz sie nie zniecheca hehe powiem wam jeszcze, ze dla mnie piersi są teraz stricto do karmienia, na pewno nie jako bodziec erotyczny, czy u was jest podobnie? A po karmieniu to mija? Tzn.takie uczucie i czy znowu będzie normalnie? Bardzo mnie to ciekawi... A moze ja po prostu dziwna jestem :/

2013-10-02 21:19

Spokojnie dziewczyny dzieci bedą większe to i czasu efzie wiecej by zadbać o siebie ;) póki co cieszmy sie tymi najpiękniejszymi chwilami z naszymi maluszkami mimo iż wygląd nieudealny ;)

2013-10-02 15:45

No wlasnie zaczelam sie zastanawiac... Jak beda mialy z 50-60lat to chyba sie pozabijaja, bo kurze lapki, skorq juz nie ta... Boze, szkoda slow normalnie... Chociaz ja jakos,dzis wpadlam w lekkiego dola, ze mam ten brzuszek jeszcze po cesarce i on mnie troche boli, ze piekna nie jestem bo czesto nie mam sily i ochoty sie pindrowac ech...