Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Koniec z karmieniem ?

Data utworzenia : 2013-08-23 23:10 | Ostatni komentarz 2014-03-14 22:51

A.Ludyw

6021 Odsłony
15 Komentarze

Nie wiem czy sie poddac, od 3 dni maly wisi na piersi co 1, 5 godz w dzien i co 2 w nocy ale ciagle placze i ssie raczki chyba mam za malo pokarmu i bede musisla zrezygnować z piersi bo ze zmęczenia padam

2014-03-14 22:51

Zależy też ile dziecko ma .Jeśli ma 2-3 to nie karm tak często tylko co 3 godziny .Wtedy mleko będzie się zbierało w piersiach a dziecko będzie się szybciej najadać :) A jeśli jest starsze powyżej 4 miesięcy to po karmieniu piersią daj jeszcze inny posiłek :)

2014-02-22 11:20

He he Mamunia tak sobie wlasnie pomyślałam, jak zaczęłam czytać porady o tym, ze pewnie juz dziecko jest starsze i ciekawe jak tam u nich, aż przeczytałam Twój komentarz :-) Mam nadzieje, że u nich wszystko dobrze i mize kiedyś zajrzą tutaj i opowiedzą swoja przygodę.

2014-02-21 10:42

to moze byc takze kryzys laktacyjny, przystawiaj dziecko czesto do piersi i pij dużo wody niegazowanej (conajmniej 2,5 litra płynów) i jak to jest to to do kilku dni powinno sie poprawic

2014-02-20 08:24

Moja Córeczka też teraz ciągle chce być przy piersi ,ale strasznie się przy niej denerwuje - nieraz płacze. Myślę ,że to tak jak u Ciebie chwilowy kryzys związany być może ze skokiem rozwojowym. Trzeba powalczyć o te nasze mleczko ,a wierzę w to ,że laktacja się ustabilizuje już do tego stopnia ,że nie będzie problemu z karmieniem ;) Przystawiaj jak najczęściej i pij dużo wody niegazowanej ,która dobrze wpływa na laktację. Powodzenia! :)

2014-02-19 21:06

Bella hehe ja mialam taki plan, ze chciapabym karmic pol roku chociaz, karmilam pol roku to sobie myslalam,ze za maly,zeby odstawiac a teraz ma 8.5 i chciapabym karmic rok,ale jak bedzie rok to pewnie powiem,ze z poltora roku bym chciaka... A to dlatego,ze mniejsze prawdopodobienstwo alergii u dziecka jesli jest karmione piersia przez 18mcy, ale jak bedzie to nie wiek :) sek w tym,ze chyba uzalezniona juz jestem i wiem,ze to dla niego najlepsze :) poki moge to karmie :) wiec jezeli ktos z was mysli o odstawieniu przez zmeczenie, to moge powiedziec,ze kazda z matek karmiacych ma taki kryzys i jedne z niego wychodza zwyciesko a inne nie, ale jaka to satysfakcja kiedy dziecko sie przytula i wzrokiem szuka mamy, ze nikt inny nie moze w tym momencie mamusi zastapic :) wiec chocby nie wiem jak ciezko bylo to warto!

2014-02-19 20:27

Zdaza sie tak u dziecka ze nagle potrzebuje wieksze zapotrzebowanie pokarmu. Jesli to nadal trwa ja bym podawala mieszanke. Raz cyc raz mieszanka. Mleko modyfikowane jest bardziej sycace i moze wtedy uda sie dziecko przetrzymac dluzej bez mleka i wtedy troche odpoczniesz

2014-02-18 17:23

Dziecko A.Ludow ma już pewnie z 7miesięcy,ciekawe jak potoczyła się jej przygoda z karmieniem.

2014-02-18 13:15

Może maluszek ma obecnie skok rozwojowy i potrzebuje bliskości. Ja bym się nie poddawała aż tak łatwo, bo jednak nie bez powodu mówi się, że mleko mamy jest najlepsze co możemy dać naszym maluszkom. Sama mam zamiar karmić do 6 miesiąca i to max aby później odstawić, bo im większy maluch tym trudniej.