Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

laktator ręczny expert/protect

Data utworzenia : 2018-10-31 11:56 | Ostatni komentarz 2022-03-30 00:24

tagata

860 Odsłony
11 Komentarze

Witam, zdecydowałam się na zakup laktatora ręcznego firmy Lovi i chcę to zrobić już teraz- kompletując wyprawkę. Na stronach internetowych znalazłam laktator ręczny Expert 3d Pumping oraz Protect. Z kolei na stronie Lovi.pl jest tylko laktstor ręczny Protect. Czy mogę się dowiedzieć który z tych modeli jest nowszy? Który bardziej polecany? Nie wiem czy jeden z nich już jest np. wycofany i dlatego go nie ma, czy może dopiero wchodzi na rynek i jeszcze go nie ma... Pozdrawiam

2018-10-31 20:06

Też popieram dziewczyny . Mamy tutaj też recenzje zapewne obu laktatorow więc odsyłam do zakładki "opinie testerów" .

Konto usunięte

2018-10-31 18:59

Popieram Aise, rowniez wybrałabym nowszy Expert. Zawsze to co nowsze jest ulepszoną wersją starszego.

2018-10-31 15:47

Laktator ręczny lovi expert to nowosc nie ma jeszcze go w produktach tu na stonie bo dopiero wchodzi na rynek jest nowszy od protect. Protect nie będzie wycofany dalej jest w sprzedaży tylko że po prostu będzie inny do wyboru laktator tzn ręczny expert jeśli mam polecić to osobiście wybrałbym ten nowszy bo zdecydowanie fajniejsza ma nakładkę masująca która też jest lejkiem więc mleko nie będzie pod nakładkę wchodzic.