Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Słone mleko z jednej piersi?

Data utworzenia : 2013-08-07 20:33 | Ostatni komentarz 2013-08-26 13:14

konto usunięte

17587 Odsłony
40 Komentarze

Witam , mam od pewnego czasu problem z lewa piersia , zastój pokarmu , który zniechecił syna do picia z tej piersi ( otoczka byla twarda i bolesna) jedną piersia przestał sie najadac i niestety musielismy wprowadzic MM , dziś zacisnęłam zęby i próbowałam sciagnac zaległy pokarm ktory okazal sie żółty i słony ! , z prawej piersi mleczko słodkie jak powinno byc. od czego to ? Czy może zaszkodzic maluchowi ?

2013-08-26 13:14

No to cieszę się ze sobie poradziliście i że juz się nie denerwujesz. Najważniejsze ze znalazłaś rozwiązanie, a 7 miesięcy karmienia to dobry wynik. Zyczymy dużo zdrówka i pozdrawiamy :)

2013-08-26 12:21

ze moge przestac karmic , ze 7msc to jest duzo ;) . Karmie tylko w nocy a tak podaję mu BEBILON 2 . Dziekuje za wypowiedzi i wsparcie , Pozdrawiam

2013-08-22 10:29

M. Rudnik, cieszę się że się nie poddałaś, najważniejsze żebyś się nie stresowała, a napewno wszystko się ułoży i będzie dobrze, a co powiedziałam położna?

2013-08-19 10:48

Witam bez zmian , nie poddaje się , przemeczona nie jestem ani zestresowana .. nie wiem co spowodowało brak tego mleczka , zawsze karmiłam w miare równo z obu piersi , mleczko jest ale tak jak pisałam w kilkunastu kroplach , mały nie chce ssac tej piersi natomiast z prawej bardzo chetnie , przejdę się dziś jak tylko kacpi wstanie do mojeej poloznej , była na orlopie dosc dlugo , dlatego dopiero teraz , Tak dania pediatra zalecił juz po 4 msc ze wzgledu na bardzo rzadko robione kupki (8 , 9 dni ) i to z cieżkim wysiłkiem , placzem .. odkąd wprowadzilismy stale dania ( kaszki , zupki , desery i soki ) mały robi co 2 dni i bez wysilku :) Wczoraj i dziś cała noc tylko na jednej piersi ( wciaz byla pelna ) takze bardzo zadowolona jestem . jestem bardzo mloda mama ( 20 l.) przez to mam wciaz wiele pytan , dlatego forum jest dla mnie idealnym rozwiazaniem , czytam wiele opini , dopasowuję do swojej sytuacje i sama decyduję w tym przypadku zgadzam sie z kazda mamą doradzajacą i jak widzę bardziej doświadczoną..odokad doszło MM czuje się fatalnie .. przyzwyczailam sie ze muszę byc codziennie przy malym , ze jestem niezbedna a teraz jak tylko pada haslo ( wyjazd - zostaw małego- jedz przeciez MM jest to strasznie mi smutno ) obawiam sie ze to sie nie zmieni bo raz mam piers pełną mleczka a raz jest ilosc znikoma ..

2013-08-19 09:35

M. Rudnik i jak tam sobie radzicie?

2013-08-15 22:44

Ja tez mam lekki kryzys, tzn.czy karmic przy takiej diecie jaka mam, ale sie trzymam... Jest trochę ciezko bo dodatkowo jestem przemęczona... Aż zawroty Glowy mam, badania musze porobić... Wiec nie martw sie! Wierze w ciebie, ze te 11 kropli zmieni sie w 22 krople a pozniej w 40 itd. :) ja uwielbiam karmienie piersia, najgorzej mnie dobija tylko, ze ciagle zmeczona jestem...

2013-08-15 07:57

11 kropli ale jakże cennych. Jeżeli się poddasz to bedzie twoja decyzja, ale uwierz mi warto walczyć, nawet dla tych 11 kropelek. Co Ci jeszcze mogę powiedzieć, być moze kryzys jest spowodowany skokiem rozwojowym, albo za bardzo się stresujesz, zdarza się to niekiedy właśnie w 6 miesiacu. Będzie dobrze, dziwi mnie tylko to slone mleko, może skonsultuj to z położna? Wprowadzalas juz jakieś dania? Trzymam kciuki i wierze w Ciebie:)

2013-08-14 21:53

20 sierpnia konczy 7 msc , jest strasznie cwany i niestety włoży do buzi i od razu foszki i chimery :) teraz po kapieli probowałam sciagnac ale niestety naliczyłam 11 kropli ;/ chyba sie poddam