Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Koniec kp bez mm

Data utworzenia : 2018-09-10 12:25 | Ostatni komentarz 2019-06-01 11:55

E.Okuszko

1083 Odsłony
24 Komentarze

Mamusie Córcia za dwa dni kończy 2 latka..... Zarówno wczoraj jak i dziś zasnęła bez cycusia.... Tzn. bez cycusia w buzi, po przebudzeniu jednak pierwsze co jest cycuś.... Może to ten moment? Z jednej strony nie chcę konczyc kp, z drugiej o niczym innym nie marzę.... Nie wiem czy to dobrze, czy zle.... Byłoby latwiej gdyby piła mm, niestety próbowałam już chyba każdego i 30ml to max.... Nawet sciagnietego pic nie chce.....

Konto usunięte

2018-09-11 19:52

E.Okuszko. powiem tylko jedno: podziwiam! Ja bym sie nie odważyla :-)

Konto usunięte

2018-09-11 12:36

Okuszko, zazdroszczę Wam :) nie potrzebujecie mm, zadbaj tylko aby w duecie córki było dużo wapnia. Migdały, morele, świeży sok pomarańczowy, brokuły, porzeczki, figi, amarantus są źródłem wapnia. Te produkty możesz podawać circe w daniach głównych, ake reż deserach dlatego ja bym się nie martwiła

2018-09-11 07:57

Też bym się w ogóle nie przejęła brakiem mm w diecie a nawet wręcz przeciwnie bo ja bym chciała je nawet całkowicie albo prawie całkowicie pominąć jeśli da radę. Kiedyś mm nie było a dzieci były :)

2018-09-10 20:41

Spokojnie bez mm się obędzie . Mój synek oprócz dwóch dni w szpitalu po porodzie nie pił mm. Miał też lekką alergie na białko mleka krowiego i daliśmy radę. Najpierw na morelach jako źródło wapnia, potem zaczął tolerować jogurty, a teraz ma prawie 2,5 i naraz wypija szklankę mleka. Nam alergolog mówił by się w ogóle nie przejmować bo niedobory bardzo szybko dziecko nadrobi jak już będzie jadło wszystko.

2018-09-10 19:30

Jaka zadowolona :)

2018-09-10 16:36

Córcia coraz częściej się bawi niż je. Przygryza zabkami i ciągnie, sciska sutki w paluszkach na prawde z dużą siłą, roluje sobie sutki w rączkach, a jak próbuje jej zabrać to potrafi scisnac z taka siła, że nie jestem w stanie jej rączki otworzyć, bo boję się ze zrobię Malutkiej krzywdę. Jednak kiedy widzę o taką minke, kiedy je na prawdę nie mam sumienia odstawić na dobre..... I koło się zamyka.....

2018-09-10 15:12

Dokładnie nie trzeba podawać mm można po prostu w diecie zamieścić przetwory mleczne i to będzie wystarczające A w nocy jeśli koniecznie chce mleko to nawet mm dawać te 30 ml jeśli nie zaśnie bez mleka. Jeśli chodzi o zakończenie kp to trzeba przemyśleć wiadomo jeśli się męczysz to nie ma sensu ciągnąć oczywiście sama musisz podjąć decyzję można karmić dłużej ale w zasadzie 2 lata to już długo zalecane jest karmić właśnie 2 lata. Dużo zależy od dziecka i od Ciebie jeśli chcesz kończyć warto pogadać z maluchem wytłumaczyć bez oszukiwania

2018-09-10 13:11

E . Okuszko moja szwagierka zakończyła karmienie jak jej syn miał rok i 4 miesiące . Nie chciał pić mleka mm w ogóle . Bardzo ja to martwiło . Konsultowala to z pediatra no i lekarz stwierdził żeby w diecie u małego wprowadzić przetwory mleczne i to wystarczy . Myślę że nie musisz się przejmować tym z córką nie chce pić mm .