Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

długie karmienie piersią

Data utworzenia : 2018-08-06 09:56 | Ostatni komentarz 2018-08-10 22:18

kanka91

1126 Odsłony
19 Komentarze

Cześć, jestem tu nowa:) miło mi Karolina. Chciałabym Was zapytać jak sobie radzicie z komentarzami osób trzecich dotyczących "długiego karmienia piersią" Wiadomo, raczej "olewam" takie komentarze, ale ileż można??? Macie jakieś sprawdzone odpowiedzi? W zasadzie nie rozumiem jak można mieć jakiekolwiek obiekcje w tej materii, tym bardziej że moje dziecko ma 14 msc więc nie jest to jakiś strasznie długi okres, jednak się zdarzają niestety. Z góry dziękuje za każdą radę :)

2018-08-06 11:50

Jak po prostu to wpuszczam 1 uchem i wypuszczam 2. Tak samo jak zlote rady typu "niemowlakowi trzeba obgryzac paznokcie do 2 miesiaca, a nie obcinac". Zawsze tylko sie usmiechne i nic nie odpowiadam, bo po co?

2018-08-06 11:17

Słuchaj jeśli Twoje dziecko ma 14 MSC to spokojnie komentarze możesz ignorować . Ale po powolutku zacznij się tematem odstawiania od piersi interesować bonu niektórych to kwestia 1-2 dni a niekiedy kobiety miesiącami się uporać nie moga z odstawieniem.

2018-08-06 10:32

Ja tak miałam z teściową powiedziałam że chyba nie zna nowych zaleceń WHO żeby karmić co najmniej do 2 lat. I miałam spokój. Mi kiedyś internista powiedział że powinnam już odstawić karmienie i wtedy byłam tak zaskoczona, że nic nie powiedziałam.