Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Problemy z piersiami

Data utworzenia : 2018-07-23 09:42 | Ostatni komentarz 2018-07-30 08:55

Martq

798 Odsłony
20 Komentarze

Witam, mam problem wydaje mi sie, że mam zaróżowione brodawki, a mała na nalot na języku przmywalam woda, położna zaleciła przemywać Vit C i miało przejść ale narazie nie zbyt przechodzi. Czy to koz być grzybica ? :( Dodatkowo w na lewej piersi zauważyłam zaczerwienie wokół otoczki, moze to być zapalenie piersi? Z piersi pokarm wypływa bardzo łatwo, jak mała tylko pobudzi i samo wypływa, ona dziś i wczoraj chlustala strasznie i się denerwowała. Czy to normalne na początku? Jutro kończymy 3 tygodnie.

2018-07-23 17:28

Nalot na języku to mogą być pleśniawki. A odnośnie brodawek to one zmieniają się pod wpływem ssania. W końcu są pobudzane i dlatego mogą rozowiec albo czerwieni sie. Ale jeżeli się martwisz takim objawem to idź do ginekologa albo np. do lekarza rodzinnego.

2018-07-23 15:19

Masz racje, dziekuje. Mam nadzieję, że będzie sie znał.

2018-07-23 14:27

Wybrałabym się po prostu do lekarza. Zawsze jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojego zdrowia, lub zdrowia maluszka warto iść do lekarza po poradę. Lepiej iść i dowiedzieć się, że coś jest normą i mieć ulgę, niż szukać rozwiązań w internecie gdzie jest ich miliony... :)

Konto usunięte

2018-07-23 10:15

Kolor brodawki się zmienia pod woływem sssnia. Choć zastanawia mnie nalot na języku. Zapalenie piersi - Pierw powinien być zastój - problem z wywoływaniem mleka i czerwone kredki lub miejsca na piersi, zwykle byłoby to pogrubione miejsce