Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

butelka Medela Calma a karmienie piersią

Data utworzenia : 2018-06-30 19:53 | Ostatni komentarz 2018-07-04 09:06

EwelinANowaK

2886 Odsłony
24 Komentarze

Witam. Ostatnio zakładałam wątek dot. odrzucenia przez moją córkę piersi. Czy któraś z mam używała butelki Calma z firmy Medela? Ponoć dzięki niej łatwo można wrócić do karmienia piersią. Kupiłam ją i czekam na przesyłkę. Postanowiłam, że odatawię zwykłe butelki i będę używać tej, ponieważ nie zaburza odruchu ssania. Poza tym czytałam opinie i jedna z nich mnie zaskoczyła. Pewna mama miała ten sam problem co ja i zaczęła używać tej butelki a po kilku użyciach dziecko z powrotem przekonało się do piersi. Co o tym sądzicie? Macie jakieś doświadczenia? Pozdrawiam!

2018-07-02 07:26

Moja mala tez pije z lovi medical+ ze smoczkiem mini . i szczerze mowiac wydaje mi sie ze z niego naprawde mleko szybko nie leci. Dopiero teraz zmienilam smoczek na slow. Ale moja corka pije i z lovi i z piersi. Co do opini na internecie to czesto jednak wydaja sie nieprawdziwe ale jesli mala by odrzucila piers pewnie tez probowalabym innych butelek.

2018-07-01 21:13

Mam butelkę Lovi Medical i nie jestem z niej do końca zadowolona. Tak samo mleko leci dosyć szybko a mam smoczek z najmniejszym ciśnieniem. Do tej pory najlepszą butelką jest dla mnie butelka z firmy Lansinoh. Mam też z tej firmy laktator i jestem zadowolona. Cały czas staram się przekonać córkę do piersi, dlatego szukam butelki, przez którą będzie się jej ciężko piło.

2018-07-01 20:38

My też kupiliśmy z Lovi bez zaburzania ssania, jednak czekamy na testerke :)

2018-07-01 19:04

Generalnie trzeba uważać na niektóre fora i komentarze, bo jak wiadomo, fikcyjnych komentarzy reklamujących dany produkt też jest sporo.

2018-07-01 16:57

My używamy Lovi z smoczkiem nuezaburzajacym odruchu ssania o z całego serca mogę ją polecić

2018-07-01 16:39

Ja czytałam forum jedno na temat tej butelki i niestety większość głosów była za tym, że ta butelka to niewypał. Więcej wad niż zalet. Podobno dziurka jest duza, dziecko cały czas się krztusi pokarmem i w żadnej mierze ta butelka nie imituje piersi.

2018-07-01 07:37

Witaj. Na rynku pojawia się coraz więcej różnych smoczków, butelek imitujacych pierś, które nie zaburzają odruchu ssania. Ja akurat testuję od początku Lovi. Moja córka od niedawna raz na jakiś czas(gdy muszę gdzieś sama wyjść) dostaje moj pokarm w butelce Medical + ze smoczkiem dynamicznym i nie mam problemu z ponownym przystawieniem. I podejrzewam, że na tym forum większość dziewczyn jednak jest przy tych butelkach i smoczkach. Ale, kto wie, może się znajdzie i taka mama, która testowała Medelę Calma. Ciężko stwierdzić czy butelka może przekonać do piersi, maluszka, który nie chce jej ssać. Być może to kwestia indywidualna, zależna od tego, czym jest spowodowana u malucha niechęć do piersi. Różne czynniki o tym decydują, dlatego ciężko powiedzieć czy to właśnie butelka u tej dziewczyny sprawiła, że jej dziecko ponownie chwyciło pierś, czy może coś innego, czego nie zauważyła. Najważniejsze wierzyć, że się uda i próbować wszelkich, oczywiście bezpiecznych metod. Życzę Ci, aby buteleczka faktycznie sprawiła, że córeczka wróci do piersi :-)

2018-07-01 07:03

A co z butelkami Lovi? One też nie zaburzają odruchu ssania, mają smoczek z wypustkami i różne poziomy wypływania mleka? . Probowalas tych butelek?