Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Odciski po użyciu laktatora

Data utworzenia : 2018-06-08 21:45 | Ostatni komentarz 2018-06-27 10:19

Jola Bast

1567 Odsłony
29 Komentarze

Dzień dobry 25 maja br urodziłam córeczkę, od tego czasu tj.dwa tygodnie karmimy się piersią. Szczęśliwie tylko kilka razy podałam jej sztuczny pokarm. Dzisiaj mija trzeci dzień kiedy mam zapalenie piersi. Mała miała problemy ze ssaniem chorej piersi, trochę mi ją gryzła, więc zdecydowałam się podawać jej tylko zdrową,a z chorej ściągać laktatorem. Przez ponad 24 godziny, regularnie co dwie godziny ściągałam z chorej piersi pokarm, dziś mam prawie na całej otoczce brodawki odciski. Laktator staram się przystawiać zgodnie z instrukcją, oglądałam też filmiki dostępne na portalu youtube, aby mieć pewność jak się do tego zabrać. Być może robię gdzieś błąd, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pomysły, co mogę poprawić, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Laktator jaki posiadam, to lovi expert. Dodam jeszcze tylko, że wcześniej na tej obecnie zdrowej piersi również miałam jeden odcisk. Z góry dziękuję za pomoc Jola Urodziła się siłami natury, bez żadnych komplikacji Waga urodzeniowa 3150 Waga na dzień 7.06 - 3410

2018-06-27 10:19

Jola Bast a może za mocno przyciskasz lejek do piersi? albo lejek ma nieodpowiedni rozmiar w stosunku do Twoich piersi? Spróbuj z inną wielkością.

Konto usunięte

2018-06-17 16:39

Moja ładnie zasysa, czasem kilka razy sobie poprawia i tak się w nią wgryza, wydaje mi się, że łapie więcej niż powinna.

2018-06-17 15:54

Agata też miałam jedrne takie pełne i wypełnione może też dlatego syn łapal tak a nie inaczej choć wydaje mi się że on od razu chciał i przez ten pośpiech też źle łapal bo on chciał ma już a właściwie to on tak się zachowywał jakby był wiecznie głodny :)

2018-06-16 23:01

No moja tak zassała w szpitalu, ze samą brodawkę i pękła. No ale to też dlatego, ze moje piersi byly bardzo sztywne, przyległe i mnie nawet ciężko było złapać porządnie otoczkę w palce, położna nawet mówiła, że mam cięższy model piersi do karmienia, bo są jędrne na całej powierzchni, ale na szczęście mała je wyrobiła i stały się bardziej chwytne i niestety dużo mniej jedrne.:)

2018-06-15 22:27

Kasia to super :) może też maly u mnie miał udział w tym bo to taki niecierpliwiec był i chwytal jak leci musiałam nauczyć go by otworal mi ładnie buzie i zasysal większa część otoczki bo na początku umiał mi łapać za sam sutek nawet może dlatego tak miałam poranione.

2018-06-15 19:12

To ja należę do szczęśliwych bo ja odczułam tylko bolesność piersi. Smarowałam własnym mlekiem co prawda ale bez strupow się obeszło.

2018-06-15 14:00

agniejeska ja na początku też strupy miałam aż ale karmilam dzięki temu w sumie na drugi dzień śladu nie było nawet.

2018-06-15 13:02

Jak ja sobie przypomne jak mialam rany a pozniej strupy na brodawkaxh to az mnie telepie. Ale tez przystawialam corke. Kupilam sobie te oslonki ale stwierdzilam ze dam rade bez bo mala jakos nie mogla ich dobrze zlapac.