Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Laktator - nowy czy używany ?

Data utworzenia : 2017-12-10 01:05 | Ostatni komentarz 2017-12-26 12:35

Igaszka

9284 Odsłony
90 Komentarze

Witam, tak jak w tytule... Co sądzicie o kupowaniu laktatorów elektrycznych od innych mam ? Co jakiś czas na forach widzę na sprzedaż laktatory od mam i wiadomo, cena jest dużo mniejsza. Jednak mam pewne wątpliwości. A jak było u Was?

2017-12-10 08:44

Z laktatorem jest o tyle dobrze, ze jest to rzecz ktora mozna calkowicie wysterylizowac i bedzie jak nowy. Wiadomo, chodzi tez o ogolne dbanie o sprzet, jesli nie.masz zastrzerzen co do jego wygladu i chcesz zaoszczedzic troche grosza (wiadomo, nie wszystkich stac na kupno nowego sprzetu) to mozesz smialo brac. Jest tez wypozyczalnia laktatorow, ale wydaje mi sie ze na dluzszy okres to sie nie sprawdza w ogole i lepiej kupic swoj, nawet ten uzywany. Ja zainwestowalam w nowy reczny i szczerze zaluje, bo.moglam dac troche grosza wiecej i kupic uzuwany elektryczny - recznym nie umiem odciahac, cale mleko sie leje na wszystkie strony i wyplywa z pompki. Szkoda gadac. Takze smialo kupuj. Nie widze zadnego obrzydzenia i uwazam ze jest to sprzet taki jak.kazdy inny.

2017-12-10 07:59

Ja miałam swój ale nie widzę nic złego w używanym. Jeżeli nie jest zniszczony, wystarczy wysterylizowac czy wygotowac i jest ok...