Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Przymusowe Przerwanie karmienia piersią a zanik pokarmu

Data utworzenia : 2017-12-09 03:51 | Ostatni komentarz 2018-01-15 09:46

Katarzyna.Kociolek

3121 Odsłony
90 Komentarze

. Witam Wszystkie Mamusie ;) Jestem tutaj nowa. Postanowiłam rozpocząć nowy wątek ponieważ nie zauważyłam tutaj takiego. Pomóżcie proszę co robić. Dziś byłam u dentysty,niestety po wyrwaniu zęba pojawiły się komplikacje i musiałam wrócić na zabieg operacyjny. Miałam podane bardzo dużo środków przeciwbólowych i teraz jestem na dużej dawce antybiotyku oraz środkach przeciwbólowych. Antybiotyk jest niby bezpieczny bo podawany nawet kobietom w ciąży, lecz jest zbyt duża dawka. Synek skończył właśnie 6 miesięcy. Lekarz prosił że o ile jest to możliwe żebym na ten czas przerwała karmienie piersią i karmiła Synka innym mlekiem. Dopóki nie zmniejsza się dawki antybiotyku oraz środków przeciwbólowych. Aktualnie odciagam mleko i wylewam ponieważ nie może zostać podane. Boję się że przez to mogę mieć zanik pokarmu i mogę już nie wrócić do karmienia. Proszę o rady co robić zaznaczam że mam bardzo słaby laktator i tu też pytanie czy kupować nowy czy narazie radzić sobie tym. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi i rady. Ponieważ jest to nowa sytuacja dla mnie i obawa że coś może pójść nie tak i mogę stracić pokarm.

2018-01-15 09:46

Kurczę, dużo tych zapaleń ostatnio. Życzę dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu!

2018-01-08 19:49

Mleka matki ma wiele właściwości. Jest naturalne więc nie zaszkodzi. Warto używać mleka bo efekt szybko widać.

2018-01-08 17:59

Katarzyna to mleko będzie najlepsze z piersi do noska tylko odciągaj też jeśli widzisz ze dużo tego jest aby dziecko mogło oddychać noskiem i kilka razy dziennie wkrapiaj na pewno pomoże :) my też walczyliśmy z katarkiem ale jak mleko poszło w ruch za 2 razem to po 2 dniach katar znikł a wcześniej jak byl katar to solą fizjologiczna i odciągałam i męczylismy się z katarkiem 9 dni więc różnica jest duża .

2018-01-08 16:07

Katarzyna.Kociolek życzę szybkiego powrotu z maleństwem do zdrowia i do domu. Oczyszczaj maluszkowi nosek używając soli fizjologicznej to pomaga.

2018-01-08 14:36

Ok dzięki sprobujemy. Tylko on to ma taki katar gorszy niż u dorosłego człowieka tyle się leje

2018-01-07 08:46

Mialam napisać to samo co Aneta spróbuj wkropic kilka razy dziennie trochę swojego mleka z piersi do noska. Naprawdę efekt bardzo szybko widać jak mały złapał katar tak robiłam 2 dni i kataru nie było.

2018-01-07 01:33

Próbowałaś dziecku podać do noska trochę swojego mleka. Powinno pomóc na katar.

2018-01-07 01:29

Dzięki za dobre słowa. Też mam taką nadzieje. Mały się nie odwodnił na szczęście apetyt mu dopisuje aż milo. Ale kaszel tak męczy że dziecko się aż krztusi przy kaszleniu i strasznie sie męczy do tego katar i paskudne charczenie. Myślę że jest ciut lepiej bo chociaż w nocy nie kaszle. Ale jeszcze tutaj polezymy. Trzymajcie kciuki żeby się udało nam szybko z tego wyjść.