Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Do kiedy mleko naturalne powinno się pojawić?

Data utworzenia : 2017-12-03 19:16 | Ostatni komentarz 2017-12-25 09:46

Wioletta.Kucharska

2512 Odsłony
35 Komentarze

Pytanie głównie do mam, do którego tygodnia po urodzeniu pojawiał się u Was pokarm dla Dzidziusia? Niektóre moje koleżanki po 2 tygodniach miały czym karmić swoje maleństwa. Jest ktoś, kto dłużej czekał na pojawienie się pokarmu?

2017-12-03 19:54

Przeważnie pokarm do tygodnia powinien się pojawić i objawić nawalem choć są też blokady psychiczne albo problemy z rozkręceniem laktacji. Moja kuzynka pokarm miała dopiero po 2.5 tygodniach miała cc i ciężko było na początku ale nie dawała za wygraną.

2017-12-03 19:49

Właśnie koleżanka robiła aż za dużo, żeby ten pokarm był. Wydaje mi się, że w jej przypadku to była raczej blokada psychiczna, że jeszcze nie mam i może nie będę miała. Niestety ten czas po porodzie dla niej był koszmarny..

2017-12-03 19:43

Ja nie miałam od razu pokarmu i pojawił się po niespełna 2 dniach. Fakt że pierwszy raz ściągać poszłam dopiero rano a urodzilam wieczorem dzień wcześniej. Nie mogłam karmić bo synek był w inkubatorze. Wydaje mi się to mało realne żeby pokarm pojawił się dopiero po 2 tygodniach. No chyba że ktoś nic nie robi od razu żeby go mieć.