Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

laktacja, a woda w organizmie

Data utworzenia : 2013-06-22 12:01 | Ostatni komentarz 2013-09-28 16:03

Kaajkaa

11786 Odsłony
15 Komentarze

witam, mam pewien problem. biore leki, ktore zatrzymuja mi wode w organizmie. ogolnie i bez nich mam ten problem. chciałam zaczac brac preparat, który pomoze mi z tym problemem jednak boje sie, ze strace mleko. czy powinnam wstrzymac sie z ta decyzja czy nie ma jedno z drugim nic wspolnego ?:)

2013-09-28 16:03

bialutka91 ja ostatnio czytałam co ma wpływ na zaburzenie działania tabletek i się za głowę złapałam :P jeśli jesz dużo błonnika albo palisz, bądź 3 godz przed lub po wzięciu tabletki wypiłaś sok z grejfruta to tabletka miała obniżone działanie. tak samo jak powinno się niby brac przed snem a nie z rana. bo lepiej się wchłania. szkoda tylko, że nikt nie mówi o takich rzeczach. powinno to być dołączone do każdego opakowania.

2013-09-27 22:35

Dzięki Ovulanowi posiadam drugiego synka. Brałam regularnie, a i tak w ciążę zaszłam, tak więc ja nie polecam. Ale na różne osoby, różne tabsy działają inaczej.

2013-07-01 19:46

kaja ale Ty nie zmieniasz leku, w kazdej aptece masz prawo poprosić o sprzedanie najtanszego odpowiedniku leku, który masz przepisany, dotyczy to wszystkich leków receptowych. jeśli oczywiscie masz recepte jeśli chodzi o ovulan 84 tabletki to mozesz go kupic tylko wtedy, gdy na recepcie bedziesz miała napisane 84 tab. musi sie zgadzac dawkowanie. jesli masz 30 tab, to wybierasz w obrebie zamienników, które w opakowaniu mają trzydziesci tabletek. ja kupuje przez doz.pl i to mi wychodzi najtaniej. zobacz moze w aptece, w której kupujesz jest coś eszcze innego i tanszego?

2013-07-01 15:04

a nie potrzebuje zgody lekarza na zmianę leku? np wizyty kontrolnej ? bo recepte mi musi wypisać, ale nie wiem czy musze sie na wizyte zapisywać.

2013-07-01 14:10

http://www.doz.pl/apteka/p17532-Azalia_75_mcg_tabletki_powlekane_28_sztuk wejdz w zakladke zamienniki, tam masz za 16 zł ovulan ale na miesiac, opakowanie 84 szt na trzy miesiace 41 zł :) zobacz sklady, wszedzie to samo

2013-07-01 11:36

ooo :) a podczas karmienia można brać? bo ja płacę obecnie prawie tyle samo bo 35 zł za miesiąc... no i powiem szczerze, że jakoś tak dziwnie mam zakodowane , że jak coś tanie to złe :P i bałabym się, że takie tanie tabletki to nie działają ... taki dziwny głupi nawyk. bo zazwyczaj jak kupuje coś taniego to psuje się szybciej niż te firmowe rzeczy ...

2013-07-01 10:18

ja teraz wykupiłam ovulan, za 3 miesiace (84 tabsy) 41 zł :)

2013-07-01 09:55

byc moze, ale lakarz bedzie wiedział albo czy moge brac cos na pozbycie sie wody w organizmie, albo czy zmiana leku cos pomoze. ja sie na tym nie znam wiec jedyne co moge to zaryzykowac czego robic nie zamierzam lub zapytac lekarza. na wizyte i tak musze isc kontrolnie to nie zaszkodzi zapytac. najwyzej mi powie ze zmiana leku nic nie da bo to ten sam sklad