Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Smażone

Data utworzenia : 2017-11-06 08:05 | Ostatni komentarz 2017-12-31 18:38

Magig

3163 Odsłony
30 Komentarze

Proszę mi powiedzieć czy podczas karmienia piersią rybka smazona na maśle może zaszkodzić dziecku

2017-12-31 18:38

Można jeść wszystko. W razie czego można po czasie wprowadzić dietę eliminacyjną. I to jest dobre rozwiązanie. Wcześniej nic z diety nie eliminujemy. Jak dziecko nic nie przeszkadza, nie ma wysypki to nie ma potrzebny eliminacji produktów.

Konto usunięte

2017-12-29 13:27

Oczywiście, że możesz zjeść rybkę. Dziecku nie zaszkodzi jak już to Tobie ale jak będziesz codziennie tak jeść

2017-12-29 13:27

Masaż shantala też się może sprawdzać koleżanki stosowały w necie na YouTube można znaleźć dokładną instrukcje z pokazem co i jak w sumie ale też warto kolistymi ruchami zaczynając od góry brzucha i coraz bardziej zjeżdżając w dół kończyc masaż już niżej ale na lewym biodrze oczywiście masaż zgodny z ruchem wskazówek zegara. To na gazy pomaga i w wyproznieniu też i nóżki warto wtedy też podkurczyc wtedy łatwiej dziecku. My też mieliśmy problemy z kupka kiedyś i właśnie tak robiliśmy jak już minęło 10 dni albo kiedy maluch ewidentnie chciał kupke ale nie mógł sobie poradzić. Małe dzieci nie umieją przec dlatego często pomagają sobie stekaniem czy podkurczaniem nozek alw tez czwsto robia sie czerwone z wysilku i sie troxhe preza one dopiero uczy się przec i pomagaja sobie właśnie w taki sposób więc i my możemy masażem brzuszka na gazy właśnie pomoc i pomoc podkurczajac nóżki czy kładąc też na brzuszku to też pomaga.

2017-12-29 13:19

Najlepszy masaż "Słońce księżyc" raz na okrągło raz do połowy i od nowa. Ja także podkurczałam bardzo bardzo delikatnie córce nóżki.

2017-12-29 13:11

Agusia gdy karmisz piersia w sensie tylko mlekiem z piersi kupki może nie być do 2 tygodni nawet choć moja pediatra mówi że tak do 10 dni mkzna być spokojnym a po 10 można zacząć myśleć czy wszystko ok mleko matki jest latwostrawne i często przyswajalne w 100 procentach przez to kupka może nie pojawić się gdyż nie ma z czego. Jesli nie ma kupki a dziecko się zachowuje normalnie to nie ma coś ie martwić gorzej jak nagle ciągle płacze bo kupki nie może zrobić wtedy warto podkurczyc nóżki i zrobić ten masaż o którym pisałam wg wskazówek zegara to może pomóc jak nie pomaga to windi ale to już ostatecznośc i nie używać tego za często bo można w ten sposób rozleniwic jelita i później będzie problem cały czas z kupka

2017-12-29 12:02

Dziękuję dziewczyny zrobie tak jak piszecie.Ostatnio próbowałam jesc smazona rybe i drobiowegi bylo wszystko ok malutka nie plakala. A gdy poplakuje to masuje jej wtedy brzuszek i to pomaga.Nieraz sie martwilam że kupki nie zrobiła a teraz już przynajmniej wiem ze kupka nie musi byc codziennie gdy karmie piersia.

2017-12-29 11:52

Masuj brzuszek u dziecka zgodnie ze wskazówkami zegara. Jak masaże nie pomoga i to co pisały dziewczyny. To w aptece można kupić windi. Po tym dziecko na pewno się załatwi i poczuje ulgę.

2017-12-25 10:28

Agusia, możesz spróbować i sprawdzić, czy jak odstawisz to smażone czy będzie lepiej. Aczkolwiek tak jak Aisa myślę, że głównym problem są gazy. Spróbuj pod tym kątem masować, podkurczać nóżki, może espumisan i sprawdź, czy pomaga.A kupki tylko na piersi to może nie być nawet tydzień. Dużo kładź maluszka też na brzuszku.