Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Jak zmienia się mleko mamy?

Data utworzenia : 2017-11-01 13:49 | Ostatni komentarz 2017-12-29 22:51

Redakcja LOVI

5938 Odsłony
86 Komentarze

Organizm mamy dostosowuje skład mleka do zmieniających się potrzeb dziecka. Sprawdź, czym różni się siara, od mleka przejściowego i dojrzałego oraz dlaczego warto karmić w nocy.

2017-11-03 10:52

My mamy aktualnie 3 miesiące i również kp na zadanie :) Nie jest zle, zazwyczaj pobudki w nocy są nie częściej jak co 3 h, wiec czasem udaje się wyspać ;) Co najważniejsze, nocne pobudki są skupione jedynie na napełnieniu brzuszka :) po jedzeniu, śpimy dalej.

2017-11-03 10:07

Corka ma pol roku. Caly czas kp na zadadnie. Jest to ciezka sprawa, bo w nocy potrafi budzic sie co godzine zeby sobie troszke mleczka 'chlupnac'...ale czego sie nie robi z milosci? ;)

2017-11-02 18:17

W nocy mleko jest bardziej sycące , chociaz moj syn tylko pierwszy sen ma 4-5h a poźniej co 2-3 na jedzonko wstaje , ale dla jego zdrowia wszystko zniose i chce karmic jak najdłuzej ( narazie ma 3 mce) córkę karmiłam 11,5 i niestety sama sie odstawiła

2017-11-02 12:25

Super artykuł ,fajnie wszystko wytlumaczone Mocno podbudowuje mamy karmiące,szczególnie jak maja chwilę zwątpienia Ja też,czasem w nocy mam dosyć,szczególnie jak się Zosia po dłuższej drzemce co godzinka wybidza by tylko chwilę possac i zasypia a ja jestem wybudzona ale wiem jak ważne jest kp no i póki co nie rezygnujemy z niego

2017-11-01 14:06

Wiem co czujesz. Mój 10 miesięczny syn też wstaje co 2 godziny ale nie rzadko są noce tak jak dziś że wstaje co godzinę albo nawet co pół i za każdym razem pije z piersi. Dopiero nie dawno byłam zmuszona dawać mu butelkę gdy brałam antybiotyk i to oczywiście z wcześniej odciągnietym moim mlekiem. Był to ciężki tydzień bo mały absolutnie nie chciał chwycić butelki i domagał się tylko piersi... ale jakoś daliśmy radę.

2017-11-01 13:53

Coś dla mnie. Moja Martynka dziś kończy 11 miesięcy i dalej jest na kp całą noc co 2h i w ciągu dnia na żądanie. Trochę już jestem zmęczona, ale córcia za nic nie chce butelki. Ten artykuł trochę mnie podniósł na duchu, szczególnie ostatnie zdania