Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1137 Wątki)

częstotliwość kupki u niemowlaka / częstość kupek

Data utworzenia : 2013-06-14 18:44 | Ostatni komentarz 2018-01-17 12:56

Kaajkaa

39529 Odsłony
288 Komentarze

witam, wiem, ze jest temat "dziwna kupka", ale chce wiedziec co innego. tam nie uzyskałam zbytnio odpowiedzi. synek robi kupke raz na tydzien, raz na dwa. karmiony jest piersia. od tygodnia je dania ze słoiczków. ale kupki nadal robi rzadko. ostatni raz robil kupke w sobote. nie wiem co robic. sa jakies badania na to czy wszystko z nim ok? :(

2018-01-17 12:56

O tym też jej mówiłam, że to mleko już nie ma właściwości. Co chwilę jeszcze podgrzewa. Ale nie przegadasz. Jak ja usłyszałam to byłam w szoku i od razu swoje. Dziecka nie przegrzewa, ale z mlekiem to już spore przegięcie.

2018-01-17 09:32

O kurcze 45 stopni to za dużo dla mleka kobiecego podgrzewa się do 37 stopni powyżej 40 stopni mleko traci wartości odżywcze a białka w mleku się ścinaja

2018-01-17 06:06

Mąż dzwonił do mnie i już do domu wraca. Tyle śniegu nasypało, że do pracy nie dojedzie.

2018-01-17 06:00

Niestety moja koleżanka też jej używa i to dwa trzy razy w tygodniu. Tym przepaja synka, a ma sześć tygodni. Karmi go tylko piersią. W nocy i czasami w dzień karmi synka przez kapturek. W większości ściąga pokarm z piersi i podaję z butli. Ale jak dla mnie to za często pokarm podgrzewa w podgrzewaczu. Ustawia podgrzewacz na 45 stopni i mleko z lodówki dla synka co 5-10 minut grzeje bo trochę zje i już jak się oderwie od butli to znowu grzeje bo mleko już ostygło bo już nie je.

2018-01-17 00:11

Niestety niektóre położne środowiskowe wciąż polecają herbatkę z kopru :/

2018-01-15 13:44

Kuzynka męża ją jeszcze ma. Ma też inne cherbatki i mi je pokazywała. Pytała się mnie czy może je pić jak karmi piersią. Na opakowaniu wyraźnie piszę, że nie powinno się ich pić jak się karmi piersią. Mówi, że chciała nimi sobie rozbudzić trochę claktacje. Ale jest leniwa i nie chcę jej się używać laktatora czy często przystawiać synka do piersi.

2018-01-15 09:56

Witarz u nas też tak było właśnie. Mleko mamy potrafi się trafić bezresztkowo nawet. Co do tej herbatki z kopru, to nawet nie wiedziałam, że jest aż taka straszna. Dobrze, że już ją wycofali.

2018-01-10 09:55

Paulina więc już nie dawajcie tej herbatki bo tak jak pisałam jesy rakotwórcza i genotoksyczna no i zawiera hormon estragol. Dla dorosłego człowieka nie ma to znaczenia ale dla niemowlęcia kobiety w ciąży i karmiących bo składniki tej herbatki przechodzą przez mleko a dokładnie estragol przechodzi nie są bezpieczne dla dziecka.