Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

P jak prawa autorskie.

Data utworzenia : 2013-04-23 17:01 | Ostatni komentarz 2015-04-22 12:55

bialutka91

6434 Odsłony
5 Komentarze

Mam takie małe pytanko, czy wam też się to zdarzyło?

2015-04-22 12:55

A ja mam takie pytanie. Jak to jest ze zdjęciami ze stron internetowych np. produktu i umieszczanie ich na forum w celach np. informacyjnych. Zawsze mnie to zastanawiało jak to jest z prawami autorskimi?

2013-05-03 20:26

A.A._redzimska - nic dodać nic ująć - podpisuję się pod pani wypowiedzią w 100 % ;)

2013-05-02 17:01

Aż zapytam z ciekawości o te zdjęcia... Tu na LOVI znalazla pani?

2013-05-02 09:51

Jeśli to jest twój tekst to ja nie widzę żadnego problemu, tak samo jeśli się dodaje zdjęcie, które już gdzieś dałaś. Jeśli natomiast korzystamy z czyjegoś tekstu to uważam, że należy napisać że się cytuje i jakie jest źródło tekstu. polecając produkty też dodajemy zdjęcia ze stron sklepowych, od producentów - ale tu myślę, że skoro polecamy to jest to wskazane :D Jedyne czego nie mogę akceptować to dodawanie do konkursów nie swoich zdjęć...tylko cudzych - to jest dla mnie poniżej krytyki, ale są "ludzie" i "ludzie".

2013-04-23 17:07

Jakiś czas temu napisałam coś i kiedy wpisałam to na tym forum, jedna z forumowiczek zarzuciła mi, że skopiowałam to z jakiejś strony. Sprawdziłam i faktycznie MÓJ artykuł znajdował się tam. No i tu nasuwa się pytanie Co z tym zrobić? Wiadomo internet skarbnica wiedzy i każdy znajdzie to co chce. A i co jeśli podobną wypowiedź napiszę tu na forum i forum gdzie indziej.