Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Sekcja prawnicza na naszym forum

Data utworzenia : 2013-04-15 09:46 | Ostatni komentarz 2013-04-18 21:37

Redakcja LOVI

4541 Odsłony
10 Komentarze

Jakiś czas temu Proud Mommy zapytała o możliwość założenia sekcji/ zakładki na forum dotyczącej prawa. Miałyby się tam znaleźć zagadnienia dotyczące sytuacji prawnej kobiet w ciąży, mam pracujących, mam na urlopie macierzyńskim/ wychowawczym, problemów okołorozwodowych, etc. Przedyskutowaliśmy sprawę oraz sprawdziliśmy swoje możliwości. Na tę chwilę możemy Wam zaproponować stworzenie takiej sekcji/ zakładki na forum jednak nieobjętej pomocą eksperta. Tutaj musiałybyście polegać wzajemnie na swojej wiedzy i doświadczeniu. Co zresztą świetnie Wam wychodzi przy innych tematach na forum :) Czy jesteście zainteresowane utworzeniem takiej sekcji? Prosimy o odpowiedzi. Pozdrawiamy Redakcja LOVI

2013-04-15 11:54

Witam:)Ja również jestem za utworzeniem takiej sekcji na pewno nie jedna osoba skorzysta.

2013-04-15 10:18

Sądzę, że sekcja jest potrzebna. Porady jakie wzajemnie sobie udzielamy mogą być pomocne w jakimś stopniu, mogą podopowiedzieć jak rozwiązać dany problem. Możemy się tu dzielić informacją, gdzie uzyskać darmową pomoc prawną w danym mieście, albo jak dana kwestia została rozwiązana u osoby, która miała ten sam problem. Ja mogę służyć radą w zakresie prawa pracy bo jestem technikiem bhp, więc jakby co możecie na mnie liczyc :))