Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

nagrody

Data utworzenia : 2014-09-10 10:53 | Ostatni komentarz 2023-04-18 09:58

a.jesiolowska

6582 Odsłony
21 Komentarze

mam pytanko co trzeba zrobic aby cos wygrac i jak bede wiedziala czy cos wygralam

2020-01-21 14:54

Nie wierzyłam, że można coś wygrać . Do momentu wygranej ? 

 

2017-10-28 20:58

Ja właśnie czekam na książeczkę wygraną na fb :) lubię konkursy i wygrywać cos dla dzieci. Ale są konkursy, które odpuszczam np. firma ogrody smaków ( chyba taka nazwa) ma konkurs, w którym trzeba zrobić jesienne zdjęcie ich soku i można wygrać .... 4 butelki soków, no ale jedną trzeba kupic do zdjęcia. A że nie bardzo zdjęcia umiem robić to nie gram.

2017-10-12 14:32

Mam ja czasami wygrywałamw kreatywnych konkursach ale pisałam wówczas tak pd serca szczerze bez upiększeń i się udawało aż w szoku byłam;) warto grać, czasami widzę fajny konkurs i nagrody ale jak wiem że nic ciekawego nie pokaże bo brak skupienia to nie biorę udziału bo nie chcę tak na siłę brać udziału .

2017-08-25 23:31

jak są kreatywne konkursy to raczej nie biorę udziału, chociaż ostatnio zmieniłam zdanie, bo dwa razy mój opis dał mi wygrać, przyniósł mi szczęście. dwa razy wygrałam u blogerek, ostatnio właśnie zestaw rabbit lovi z torbą, taki zestaw jak w quizie, podobnie jak Aisa, obie czekamy na przesyłkę

2017-08-25 21:24

Jak siedziałam z moim synkiem na macierzyńskim też się wciągnęłam w konkursy, grałam dużo, wygrywałam też nie mało. Ale wydaje mi się, że kiedyś było łatwiej coś wygrać, teraz konkurencja nie śpi i wynajdują takie sposoby na wygrywanie, na które ja najzwyczajniej w świecie nie mam czasu, a czasami i graficznych umiejętności.

2017-08-19 00:11

Rodzianie testowanie Lawendowe inspiracje Mama małego księcia Moje czary mary

2017-08-19 00:09

Sama nie wiem jak to się zaczęło. Chyba miałam jakiś konkurs w proponowanych postach, i jak grałam to kolejne się proponowały. Polubiłam strony, których admini właśnie zajmują się wynajdowaniem sponsorów i konkursami Zaraz Wam podeślę

2017-08-16 22:41

Mama a jak znajdujesz te konkursy eh ja grałam w tylu i nic nie wygrałam na tych z fb :(